Атманайські учні отримали великий сучасний подарунок

У рамках реалізації проекту «Благодійного Фонду Порошенка» «Інклюзивна освіта - рівень свідомості нації» школа була оснащена сучасної медіатекою.

Подібні медіатеки зараз створюються по всій Україні для допомоги дітям з особливими освітніми проблемами долучитися до навчання, щоб вони впевнено відчували себе у суспільстві. В Якимівському районі це вже друга медіатека в школі. В Атманайській ЗОШ навчаються 3 учні за інклюзивною формою навчання.
Школярі та вчителі дуже чекали на цю подію. На презентацію медіатеки завітали гості, які зробили все можливе для відкриття цього класу — перший заступник голови Кирилівської селищної ради Марина Логінова, спеціаліст відділу освіти та молоді Кирилівської селищної ради Ольга Дєдушева, в.о. старости Атманаю Ігор Сажнєв.


Після урочистого відкриття гості, учні та батьки відвідали новий клас з сучасним комфортним дизайном. В новій медіатеці є зони для читання, ігор та відпочинку. Там також можна попрацювати за ноутбуками.
— Медіатека — це простір, в якому школярі можуть проводити вільний час, — розповідає в.о. начальника відділу освіти та молоді Наталія Коваль, — спілкуватися один з одним, вчитися, консультуватися з педагогами і психологами, грати. Простора кімната, зручні меблі, цікава пізнавальна література, комп’ютери, розвиваючі ігри.

Після відкриття медіатеки на всіх присутніх чекав концерт до Дня матері, який підготували учні Атманайської ЗОШ та творчі колективи Атманаю. Виступаючі співали пісні про мам, декламували вірші, танцювали.

Поділитися новиною в соцмережах: