Депутати вирішили за кошти держсубвенції придбати для громади грейдер

Представники громади зібралися на позачерговій сесії для обговорення питання про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Кирилівської селищної ради на 2018-2020 роки.

У зв’язку з тим, що для розподілу державної субвенцій для розвитку інфраструктури об’єднаної громади, які були затверджені у квітні, є обмежений термін, депутати повинні терміново вирішити на що підуть ці кошти. Для Кирилівської громади буде  виділена субвенція у сумі більше 4,7 мільйонів гривень. Для того щоб отримати цю субвенцію потрібно підготувати проекти, які будуть відповідати програмі розвитку інфраструктури громад. Один з таких проектів вже є в нашій громаді – це реконструкція водоводу Шелюги-Кирилівка, кошторисна вартість якого майже 1,5 мільйони гривень. Треба розробити та прийняти ще декілька проектів.

Отже, виходячи з цього на сесії було запропоновано придбання спеціальної техніки для комунальних підприємств. Вивчивши досвід інших громад, наше керівництво запропонувало придбати грейдер для комунального підприємства Кирилівської громади. Ця техніка працюватиме на території всієї об’єднаної громади. Очікувана її вартість 2,9 мільйони гривень.

На закупівлю грейдеру 2,6 мільйонів гривень з державного бюджету і передбачити співфінансування з бюджету Кирилівської громади у розмірі 300 тисяч гривень.  Така пропозиція відповідає  постанові Кабінету Міністрів, де передбачений напрямок для розподілу державних коштів.

Всі присутні депутати одноголосно підтримали це рішення.  Тепер до кінця тижня потрібно надати проекти для розподілу державних коштів до облдержадміністрації, яка повинна підтвердити відповідність проектів постанові Кабінету Міністрів. І далі ці проекти відправлять в Київ на розгляд.

Якщо реалізувати цей проект , то з держсубвенції залишаються ще близько 800 тисяч гривень. Селищний голова Іван Малєєв запропонував депутатам подумати, що для нашої громади є найнеобхідніше та буде корисним для всієї  території. Пропозиції депутатів повинні відповідати тим пунктам постанови Кабміну,  за якими можна розподілити державну субвенцію.

Поділитися новиною в соцмережах: