До початку нового сезону курортний бізнес чекають екологічні перевірки

Жодна база відпочинку у 2018 році не буде обслуговуватися комунальниками Кирилівки без попередньої перевірки її каналізаційної системи.

У цьому році картина із злочинними зливами каналізаційних відходів у море та лиман недбайливими суб’єктами курортного бізнесу кардинально зміниться. Перед початком курортного сезону буде обов’язково перевірено усі каналізаційні системи та кесони усіх баз відпочинку, пансіонатів та таборів.

На обох комунальних підприємствах Кирилівки відтепер працюють по одному інспектору з екології та благоустрою. Саме за їхніми висновками буде прийматись рішення про укладання договорів щодо водопостачання та вивезення твердих та рідких побутових відходів. Якщо інспектори виявлять порушення у каналізаційних системах об’єктів курортного бізнесу то ці послуги надаватися не будуть. Тобто база відпочинку або пансіонат будуть потопати у власних відходах і сидіти без води.

— Треба розуміти, що вже не можна гадити під себе, приїжджати до нас на 3 місяці, заробляти гроші та залишати після себе екологічне лихо, — каже селищний голова Іван Малєєв. — У цьому сезоні інспектори будуть чергувати і вдень, і вночі. У цьому сезоні будуть гучні судові процеси і великі штрафи для тих, хто наважиться забруднювати наше навколишнє середовище.

Поділитися новиною в соцмережах: