Фестиваль відкрито. Жоден з учасників не залишиться без подарунка

Святкова хода з нагоди головної культурної події року у Кирилівці сповістила про відкриття творчого марафону, у якому переможці отримають більше 50 тисяч гривень.

У Кирилівці стартував Другий Всеукраїнський фестиваль -конкурс  «KIRILLOVKA FEST». Свято відкриття фестивалю розпочалося з урочистої ходи творчих колективів від кирилівського БК №1 до центральної площі селища, де встановлена головна сцена свята. Очолював ходу оркестр духових інструментів Мелітопольського училища культури.

Цього року на фестиваль продемонструвати свою майстерність з’їхалося близько 200 учасників з 10 областей України. У минулому році на Першому фестивалі виступали колективи тільки з трьох областей.

Організаторами та засновниками фестивалю виступає Кирилівська селищна  та особисто кирилівський селищний голова Іван Малєєв.

Отримати нагороди учасникам фестивалю буде зовсім не просто, адже в журі сидять справжні професіонали сфери мистецтв, люди, яких знає та поважає вся Україна:

Соколовська Наталія Петрівна — заслужена артистка України, старший викладач кафедри акторської майстерності та дизайну ЗНУ;

Райлян Олена Борисівна – начальник відділу з організації культурно – мистецьких заходів та міжетнічного співробітництва Запорізького обласного методичного центру культури і мистецтв;

Орловський Марк Семенович — заслужений діяч мистецтв України, директор продюсерського центру Григорія Чапкіса, керівник творчих майстерень, член правління Асоціації діячів естрадного мистецтва України, регіональний представник в Україні Європейської фестивально-концертної ліги, кавалер ордена «За служіння мистецтву»;

Гринь Лілія Олександрівна — художній керівник академічного ансамблю пісні і танцю «Запорожці», доцент кафедри акторської майстерності та дизайну ЗНУ, кандидат педагогічних наук, заслужений діяч мистецтв України;

Єгоров Михайло Олексійович — директор Мелітопольського училища культури, викладач вищої категорії;

Нечібай Тетяна Володимірівна — начальник відділу культури і туризму Якимівської РДА;

Шитіков Віталій Володимирович — завідуючий відділенням духових та естрадних інструментів Мелітопольського училища культури, викладач вищої категорії;

Кравець Олег Вікторович — головний балетмейстер-постановник академічного ансамблю пісні і танцю «Запорожці»;

Чотири дні поспіль з 9:00 до 21:00 заслужені та відомі українці визначатимуть  найсильніших серед найкращих творчих колективів України. А боротися учасникам є за що. Переможці творчого конкурсу отримають авторськи кубки, які зроблені спеціально для цього фестивалю у Києві . Від продюсерського центру Григорія Чапкіса  кращі учасники  «KIRILLOVKA FEST»  отримають спеціальні нагороди —  подарункові сертифікати на 1000, 500 та 300 євро для поїздки на фестиваль у Болгарію.

Також конкурсантам буде подаровано 2 путівки на відпочинок у спа-готелі «Панорама» та на «Віллі де Марі». Також конкурсанти безкоштовно протягом всіх цих днів відвідиватимуть кирилівський акваріум.

Жоден з конкурсантів фестивалю не поїде з Кирилівки без нагороди — запевняють організатори всеукраїнського заходу. Наступного року організатори всеукраїнського фестивалю планують розширити його статус до міжнародного.

— Кирилівка варта того, щоб її прославляли не тільки в Україні, а й далеко за межами нашої країни, — каже головний організатор та директор фестивалю Світлана Шиян.

 

Поділитися новиною в соцмережах: