Грандіозний суботник влаштували працівники Приазовського національного парку

Даний захід було організовано з метою усунення наслідків святкування великодніх та травневих свят, а саме результатів недбалого ставлення до природного середовища відвідувачів території Парку та рибалок-любителів.

Силами особового складу служби державної охорони ПЗФ Приазовський НПП  11 травня було проведено природоохоронний захід з очищення від сміття території ландшафтного заказника «Степанівська коса» Приазовського району, район коси Пересип, промоїни Якимівського району. Інспекторським складом Атманайського, Степанівського і Федотівського ПО НДВ Парку зібрано та вивезено з території коси 11 м.куб. сміття.

Загалом, за вказаний період, в рамках попередження та недопущення порушень природоохоронного законодавства в межах Степанівської коси, виявлено 46 випадків засмічення території, по даним фактам складено адміністративні протоколи, розраховано збитки нанесені екосистемі заказника, та направлено для прийняття рішень до Приазовського районного суду.

Адміністрація приазовського НПП звертається до всіх свідомих громадян, — зберігати та підтримувати чистоту довкілля, дотримуватись правил пожежної безпеки під час відвідування і відпочинку на територіях підпорядкованих природно-заповідному фонду України!.

Служба державної охорони ПЗФ Приазовського НПП

Поділитися новиною в соцмережах: