Кирилівка оголосила війну незаконним МАФам та неоформленим працівникам

Жоден підприємець не зможи відкрити свою торгівельну точку чи МАФ без пайового внеску участі.

Новий курортний сезон стане більш упорядкований, принаймні у питанні торгівлі. Про це заявив селищний голова, виступаючи на нараді директорів. Від тепер усі обєкти торгівлі, деб вони не знаходились на території смт Кирилівка повинні бути узгоджені із місцевою владою.

Керівництво громади рішуче заявляє, що оголошує війну усіляким саморобним кіоскам, володарі яких не відповідають ані за утримання прилеглої території, ані за організацію збору сміття біля своїх торгових точок. Особливо це стосується підприємців, які влітку окупують косу Федотову. Жоден з суб’єктів торгівельного бізнесу з цього року не зможе працювати у Кирилівці без внесення пайового внеску участі. Гроші, які будуть отримані від пайових внесків витрачатимуть на розвиток селища та підтримання його належного санітарного стану.

Усі незаконні МАФи, кіоски, палатки, які неоформлені, володарі яких не мають відповідних документів та не бажають вносити пайову участь, будуть знесені.

Більш того, з цього року у Кирилівці працюватимуть інспектори з праці. Вони ретельно вивчатимуть хто і скільки має на своїй базі або торгівельній точці найманих працівників. З усіх суб’єктів підприємництва вимагатимуть офіційного працевлаштування найманих робітників. Це дозволить значно збільшити надходження у місцевий бюджет.

Поділитися новиною в соцмережах: