Кирилівська громада відсвяткувала День Перемоги над фашизмом у Другій світовій війні

Хмарна погода не завадила зібратися жителям та гостям селища для привітання ветеранів та вшанування пам’яті загиблих.

 

Із кожним днем все далі і далі від нас ті страшні події. З кожним роком в живих залишається все менше свідків тієї страшної війни. У нашому селищі залишився лише один учасник бойових дій Другої світової – це Валентин Сергійович Поцелуйко.

Святкування Дня Перемоги розпочалося  вранці з велопробігу.  Наші сусіди з Якимівки влаштували  флешмоб «Вогонь перемоги – вогонь пам’яті». Маленький вогник людських спогадів про всіх полеглих на фронтах був запалений у центрі району. Учасники велопробігу передавали цей вогник в кожне селище нашого району. А зустрічаючі посланців, мешканці населених пунктів повинні були віднести цей вогонь до підніжжя меморіалу шанування пам’яті загиблих воїнів. Учні Азовської ЗОШ разом з директором , вчителями та Світланою Шиян зустріли якимівців біля в’їзду до Кирилівки. Учасники велопробігу передали нашим учням вогонь пам’яті, а ті в свою чергу відвезли його до стели пам’яті про загиблих воїнів.

Потім всі зібралися на площі біля цього пам’ятника. Як і щороку, вшанування великого подвигу розпочалося з покладання вінка від Кирилівської громади до вічного вогню. Також всі бажаючі змогли покласти квіти до стели та згадати всіх загиблих.

На урочистості завітав Кирилівський селищний голова Іван Малєєв,депутат обласної ради Геннадій Шевченко та голова ради ветеранів Галина Прощарук. Вони привітали всіх з великим святом. Побажали нашому єдиному ветерану міцного здоров’я та закликали всіх присутніх завжди пам’ятати про великий подвиг наших предків.

Святкування продовжилося концертною програмою. Лунали пісні про війну. Танцювальні колективи підготували захоплюючі тематичні танці. Свято присутнім дарували – хор хлопчиків та хор старшокласників Азовської ЗОШ, вокальний ансамбль «Паняночка», хореографічний колектив «Фантазія», народний хор «Берегиня», Алла Ванькевич та художній колектив «Акварель», художній колектив «Шахеризада», народний хоровий колектив «Азовські зорі», вокальний ансамбль «Джерело», вокальний дует «Яворина». Ведучі свята —  Світлана Шиян та Сергій Гнєздовський.

Та святкування на цьому не закінчилося. Ввечері всі бажаючі зібралися біля Азовської ЗОШ та виклали з палаючих вогників слово, яке передали нам учасники велопробігу з Якимівки. Це слово означає те, чого бажає вся наша країна — «МИРУ».

 

Поділитися новиною в соцмережах: