Кирилівські футболісти взяли срібло у Мелітополі

Футболісти ДЮСШ «Азовець» показали гарний результат на полі із штучним покриттям.

На території спортивної бази Мелітопольської районної ДЮСШ в Тамбовці 16 травня відбувся турнір-меморіал з міні-футболу серед школярів 2007-2008р.н., присвячений пам’яті колишнього директора Мелітопольської районної ДЮСШ В’ячеслава Гречко.

Змагання проходили на новому спортивному майданчику зі штучним покриттям. Участь у турнірі приймало п’ять команд – команда ДЮСШ Мелітопольського району, команда з Приморська, команда з Якимівського району та команда з Кирилівки.

Ігри проходили в два тайми по 10 хвилин кожний по круговій системі. Змагання були видовищними і переможці визначилися тільки в останній грі тура. Наші спортсмени зіграли три гри в нічию.

Пальму першості в турнірі посіли гості з Приморська. На другому місці – команда наших спортсменів  з Кирилівки. На третьому – команда Якимівка. Представники Мелітопольської районної ДЮСШ посіли четверте місце.

Наш гравець Максим Якушин отримав відзнаку як кращий нападник. Підготували спортсменів Роман Сердяєв та Олександр Гуртовий.

Переможці та призери були нагороджені почесними грамотами та кубком Мелітопольської районної ДЮСШ.

Після змагань наша команда відвідала Кам’яну могилу де змогла насолодитися гарними краєвидами.