Кирилівські спортсмени тріумфували на Чемпіонаті світу з хортингу в Латвії

У масштабних змаганнях, які об’єднали понад 250 спортсменів з 15 країн, було розіграно 80 комплектів медалей. Наші юні майстри хортингу зібрали цілий кошик нагород.

з 20 по 23 квітня в місті Даугавпілс (Латвія) проходив Чемпіонат світу з хортингу.  Команда кирилівських спортсменів, в складі збірної України, прийняла участь у змаганнях і продемонструвала високий рівень підготовки та непереможний характер.

Прибувши на змагання, наші тренери вирішили брати участь у всіх розділах змагань, для того щоб збільшити шанси на отримання медалей, адже це був Чемпіонат високого рівня. В перший день проходили змагання у розділі «сутичка». Олександр  Віркун одразу ж виграв у цьому розділі і отримав золото. Олег Олександров провів три поєдинки, закінчив їх всі достроково та теж отримав золото.  Оля Любова виграла бій у Латвійки. Проте судді вирішили присудити їй поразку, аргументуючи це порушенням правил. І хоча у тренерів нашої команди був відеозапис на якому зафіксований бій, де чітко видно, що порушення Оля не здійснювала, довести суддям це не вдалося. В результаті Оля отримала срібну медаль.

Артем Галабурда тільки-но зайшов в нову  вікову та вагову категорію, де були вже досвідченні спортсмени. Також у перший день змагань він отримав травму. Проте хлопець виступив достойно і посів третє місце змагань. На другий день змагань Артем через травму не виступав.

— Варто відзначити, що для наших спортсменів боротьба, без ударної техніки  трохи не звична, проте результати показали, що наша команда з легкістю може виступати у всіх правилах хортингу, повідомив тренер нашої команди Руслан Галигін.

Наступного дня наші спортсмени виступали у розділі «двобій». Тренер команди Руслан Галигін в першу чергу підійшов до представників команди Латвії і попросив виставити на бій дівчинку, з якою зійшлася Оля Любова у розділі «сутичка». Адже Оля виступила дуже добре, і поразку отримала не заслужено.  Проти латвійці  відмовились це робити та визнали Олю сильнішою. В результаті наша спортсменка залишилась без супротивника і автоматично отримала золото змагань в розділі «двобій».

Христина Опалькова також виборола золото змагань. Дівчина показала дуже хорошу підготовку. Олег Олександров та Олександр Віркун і в другій категорії показали блискучий результат. Всі поєдинки хлопці закінчили достроково та отримали золото змагань. Олег Олександров за цей рік став самим результативним спортсменом.

Були на чемпіонаті і не приємні моменти для нашої команди. Вадим Лузан прийняв участь у одному  поєдинку та, нажаль, програв. Стас Путеньов провів два поєдинку у дорослій категорії до 65 кг. Хлопець дуже добре себе показав, посів третє місце, та травмувався. Дмитро Жерновий на другий день змагань виступав з високою температурою. Він виграв перший бій, але через хворобу більше  не зміг брати участь у змаганнях. В результаті у спортсмена друге місце.

Українське телебачення приділило особливу увагу нашим спортсменам. За командою спостерігали і в дорозі, і на розминці, і вже під час самих поєдинків. Наші кирилівські спортсмені були популярними на чемпіонаті. Після закінчення боїв журналісти фотографувалися з нашими бійцями.

Велику подяку за допомогу у організації поїздки команда висловлює Ігорю Шерстюку та депутату обласної ради  Юрію Ружину.

Приємно, що чемпіонат світу, що проводився за межами України, зібрав багато спортсменів і учасників із інших країн. Але кирилівська команда все ж довела, що вона – найкраща. Результат —  сім золотих медалей, три бронзи та два срібла. Підготували спортсменів Руслан Галигін та Віталій Головко.

 

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: