Кирилівські спортсмени взяли участь у перших спортивних іграх ветеранів

Команда нашої громади показала свою майстерність в волейболі, тенісі, дартсі та шашках.

З метою залучення ветеранів до регулярних занять фізичною культурою та спортом, реалізації Національної стратегії оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність-здоровий спосіб життя-здорова нація» , виконання рішення Координаційної ради з питань реалізації даної програми в Запорізькій області , за ініціативи Громадської організації «ВФСТ «Колос» у Запорізькій області» проведено перші обласні спортивні ігри серед ветеранів.

Місцем проведення цього заходу було обрано селище Веселе. На змагання з’їхались ветерани з різних районів та міст області. Всього в змаганнях прийняло участь понад 130 чоловік, що свідчить про неабиякий інтерес та спортивну активність цієї категорії населення.

Команда наших волейболістів у категорії 45 років та старше посіла друге місце. Наші спортсмени В’ячеслав Мінін, Олег Репін, Сергій Гнєздовський, Андрій Єрмак, Володимир Шарій, Сергій Корнєв, Валерій Міщенко закінчили змагання з 3 балами. Вони програли лише 1 бал команді з Веселого.

В цей день також пройшли і змагання з тенісу серед чоловіків та жінок. Серед жінок наша спортсменка Наталя Каширіна посіла почесне третє місце.  Серед чоловіків Сергій Становий посів четверте місце.

Наша спортсменка Наталя Каширіна також прийняла участь у змаганнях з дартсу. В запеклій боротьбі Наталя виборола третє місце.

Сергій Становий прийняв участь від команди Кирилівської громади у змаганнях з шашок і завдяки своїй професійній грі виборов третє місце.

Організатором команди Кирилівської громади виступив спортивний інструктор Роман Сердяєв.

Всі призери в командних та особистих видах змагань були нагороджені грамотами та медалями . Стомлені, але щасливі ветерани роз’їхались по домівкам, в черговий раз довели всім, і в першу чергу самим собі, що фізична культура та спорт посідає в їхньому житті не останнє місце.

Поділитися новиною в соцмережах: