Спартакіада Кирилівської ОТГ набирає обертів

Змагання з шашок та доміно визначили сильніших в громаді.

Черговий етап спартакіади Кирилівської об’єднаної територіальної громади пройшов  12 травня в селі Атманай. На змагання зібралося три команди Охрімівки, Атманаю та Кирилівки. Присутні команди потягнули жереб і розподілили хто з ким грає.

В команді з шашок участь приймали 3 спортсмени – два хлопця та дівчина. Кожний гравець команди зіграв по дві партії. Боротьба видалася видовищною. Кожен спортсмен хотів гідно представити свої села.  Сильнішою виявилася команда з Кирилівки у складі Захара Лавренченко, Яни Матвієнко та Романа Сердяєва.  Вони перемогли всіх та посіли перше місце у змаганнях.

Друге та третє місце розіграли між собою в особистих зустрічах представники  Атманаю та Охрімівки. Спортсмен по першій дошці Олександр Біличенко зіграв в нічию, Влада Наполеон отримала поразку, і третій спортсмен Вадим Богатирьов програв. В результаті у  команди з Охрімівки третє місце, а друге  місце у команди з Атманаю у складі Ігоря Шатохіна, Сергія Усова та Ангеліни Лісовик.

В цей час проходили змагання з доміно. По 2 учасники з кожної команди представляли свою громаду. Кирилівку представляли її постійні чемпіони Юрій Черненко та Олександр Єрмолаєв. Спортсмени провели видовищні партії та посіли перше місце. Друге місце посіла команда з Атманаю у складі Олександра  Шевченко та Володимира Андруського . А третє по результатам змагань у команди з Охрімівки, яку представляли Альберта Акопяна та Сергія Письменного .Велику подяку спортсмени виражають Кирилівському селищному голові, зустрічаючій стороні та дякують за надання приміщення для змагань.

Головний суддя змагань Роман Сердяєв подякував всім та запросив всіх жителів громади 22 травня о 10 годині в Кирилівку в кафе «Айсберг» на особисту першість з доміно. Переможець отримає в нагороду живого барана від нашого підприємця Олег Третяка . Також на день Кирилівки о 12 годині на центральній площі відбудуться богатирські ігри на які також запрошуються три команди нашої громади – Кирилівка, Охрімівка та Атманай.

 

Поділитися новиною в соцмережах: