Трудові колективи Кирилівки змагалися в перетягуванні канату

На площі у Азовському представники трудових колективів нашого селища зібралися для того щоб помірятися силою.

Тягнути канат – це дужа тяжка фізична вправа. І хоч декому здається, що тут все просто – це не так. Для того, щоб отримати перемоги потрібно бути не тільки сильним, а знати правильну тактику .

На змагання зібралося 5 команд. Навіть дощова погода не завадила атлетам, адже спортсмени були налаштовані тільки на перемогу. Цього разу це були дійсно змагання трудових колективів. В командах не було нікого зайвого. Змагання цього разу пройшли швидко та організовано.

С початку, як завжди пройшло жеребкування. Команди повинні були грати до двох поразок с різними супротивниками. В результаті змагань  5 місце посіла команда представників прикордонної служби Кирилівки «Кордон». 4 місце у команди підприємців «Хвиля». На 3 місці команда Азовської ЗОШ «Юність».  На 2 місці команда працівників селищної ради «Громада». Перше заслужене місце у команди нашої пожежної частини «Рятівник». Головний суддя змагань Роман Сердяєв дякує  всім учасникам та їх керівникам, що змогли зібратися і показати достойні змагання.

Голова Кирилівської селищної ради Іван Малєєв також завітав на змагання. Він подякував всім присутнім за чесну гру та привітав переможців.

Поділитися новиною в соцмережах: