У Кирилівці триває рятувальна операція

Після штормів море відрізало Бірючий від Федотової коси. Проте рятівники та влада селища не залишили відпочиваючих та персонал у біді.

Протягом декількох днів на Азовському узбережжі панували штормові вітри. Починаючи з 26 травня, у той час коли вся громада відзначала свято Дня народження Кирилівки, негода наробила лиха на Федотовій косі. Море почало переливатися через косу та зєднуватися із Утлюцьким лиманом. Територій декількох баз відпочинку залило водою, що змусило відпочиваючих поїхати з місця лиха.

Однак не всі люди це змогли зробити. Так званий Золотий берег Кирилівки, що знаходиться за Степком, після негоди опинився повністю відрізаний від суші. 26 травня співробітники служби МНС до 19:00 надавали допомогу усім, хто побажав покинути Золотий берег. Проте у останній день вихідних 28 травня, коли відпочиваючи стали масово виїжджати з баз відпочинку, до рятівної операції прийшлося приєднатися і комунальникам.

О восьмій ранку селищний голова провів нараду із керівництвом комунальних та рятівних служб. До відрізаних від коси баз виїхав аварійно-рятувальний автомобіль та комунальний трактор із причепом. Людей розміщують у рятівній машині та причепі та вивозять до Степка. Там на них чекає комунальний автобус, який доставляє їх до автостанції. За словами селищного голови Івана Малєєва, до підвозу людей до автостанції залучаються і місцеві приватні пасажироперевізники.

Проте шторм вже вщухає і деякі відпочиваючи на позашляховиках достаються до коси самотужки. Іван Володимирович каже, що вивезення людей з Золотого берега триватиме доки це буде необхідно.

 

Поділитися новиною в соцмережах: