В Кирилівці пройшли змагання зі стендової стрільби серед мисливців

Мисливські колективи Кирилівки та Азовського влаштували змагання зі стрільби по тарілкам.

 

Змагання мисливці присвятили великому святу Дня Перемоги. Організаторами  виступили голови колективів Роман Сердяєв та Віктор Уколов.  На таких змаганнях  мисливець розвиває свої навики. Адже поцілити треба вміти, із цим не народжуються. Спритність, певна техніка, швидка реакція, — ті якості, без яких тут ніяк.

Власне така стрільба являє собою постріли у мішень, яку випускає спеціальна машинка. Із швидкістю вона летітиме у певному напрямку, символізуючи політ птаха. Мішень – це спеціальна тарілка. Усі учасники команд-колективів мають поцілити у всі мішені, призначені для них.

Заявку для участі у змаганнях подали 23 стрілки, серед них був і один юніор Віктор Сердяєв. Враховуючи те, що з 1 квітня по 15 червня по всій Україні оголошено місячник тиші, змагання було вирішено провести на спеціально відведеному місці — стрілковому полігоні. Переможців у змаганнях визначали в особистому і командному заліку з 10 тарілок. Учасники стріляли по п’яти угонних тарілках і п’яти бокових. Якщо тарілка була розбита з першого пострілу – спортсмену зараховували два бали, якщо з другого – один бал. Ці змагання були відбірними. 19 травня в Якимівці пройдуть районі змагання, в яких будуть приймати участь наші переможці.

В результаті змагань Сергій Огнєв та Роман Сердяєв набрали однакову кількість балів – по 13. Сергій Цебер та Артур Барбакадзе також набрали однакову кількість балів – 17. За рішенням суддівської колегії  їм дали можливість перестріляти по 6 тарілок. В підсумку Роман Сердяєв посів 4 місце, Сергій Огнєв -3 місце, Сергій Цебер – 2 місце, а Артур Барбакадзе заслужене 1 місце. Грамотою у номінації юний стрілець був нагороджений юніор Віктор Сердяєв.

В командному змаганні судді вибрали по три кращих учасника з кожного колективу і порахували їх бали. З Азовського первинного мисливського колективу були обрані Артур Барбакадзе, Роман Сердяєв та Юрій Сорокін, які посіли друге місце. А з Кирилівського первинного мисливського колективу Сергій Цебер, Сергій Огнєв та Денис Огнєв, які посіли перше командне місце.

Після стрільби переможці отримали грамоти і всі разом скуштували смачну шурпу, яку приготував Валерій Батюта.  Також переможці отримають відстрільні картки на пернату дичину на сезон від Кирилівської селищної ради.

Велику подяку учасники та організатори висловлюють Кирилівській селищній раді за допомогу у організації та проведенні змагань.

Поділитися новиною в соцмережах: