В Кирилівці з’явився новий спортмайданчик на пляжі.

Тепер на центральному пляжі можна буде не тільки засмагати, а й займатися спортом.

Активісти нашої громади на чолі з Олегом Репіним звернулися до Кирилівської селищної ради з проханням виділити земельну ділянку на пляжі для розміщення там спортивної площадки. Це питання було винесено для розгляду  депутатами на сесію. Всі присутні одноголосно проголосували за.

Після цього активісти спортсмени вирішили провести суботник на цій ділянці та облаштувати майданчик. 15 травня спортсмени волейболісти, ветерани спорту, робітники Кирилівської селищної ради та учні Азовської школи , які долучилися до них після закінчення уроків , зібралися всі разом на пляжі.

Попрацювали на славу. Присутні розчистили ділянку, розмітили. Встановили стовбці для волейбольної сітки та  лавки, матеріали для яких придбав Олег Репін. В подальшому планується встановити ще футбольні ворота та турніки та бруси.

— У нас в Кирилівці такого ніде немає, — зазначає Олег Репін. – На будь-якому курорті можна побачити подібне, і кожний відпочиваючий може прийти і позайматися. Тепер спортивна площадка на пляжі з’явилася і в нашій громаді. В майбутньому ми планує облаштувати майданчик невеликим парканом та встановити план схему спортивного майданчика. Там буде місце і для волейболу, і для футболу, і для карате, і навіть для йоги.

Поділитися новиною в соцмережах: