Депутати звернулися до райради із медичним клопотанням

Медичні заклади громади повинні належати та утримуватись Кирилівською ОТГ.

Рішення Якимівської районної ради про передачу на баланс Якимівської ОТГ Центру первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД) занепокоїло депутатів Кирилівської селищної ради. До Якимівського ЦПМСД відносяться і ті медичні заклади. які знаходяться на території Кирилівської ОТГ. Це фельдшерсько-акушерськи пункти Кирилівки, Лиманського, Солоного, Нового, а також Азовська, Охрімівська та Атманайська амбулаторії.

У цих медичних закладах обслуговуються жителі громади, тому, на думку влади та депутатського корпусу, вони повинні утримуватися за рахунок місцевого бюджету Кирилівської ОТГ.

На сесії Кирилівської селищної ради, яка відбулась 12 червня, депутати одноголосно підтримали текст клопотання до Якимівської районної ради із проханням внести до рішення райради зміни, що стосуються медичних закладів нашої громади.

Зарплатня медпрацівників Кирилівської ОТГ, утримання медичних закладів та надання медичної допомоги не повинні залежити від фінансування сусідньої ОТГ — впевнені у Кирилівській селищній раді.

А ще жителі громади повинні розуміти, що утримання та розвиток первинної медицини у громаді багато від чого залежить від них самих. Підписуючи угоди із сімейними лікарями з інших територій, людина фактично наповнює бюджет і сприяє розвитку медицини цих громад, а не своєї. Адже держава сплачує кошти за кожний підписаний із лікарем договір саме на ту територію, де працює цей лікар.

Доречи, укладання угоди із сімейними лікарями Кирилівської ОТГ продовжується. Нагадуємо, для запису на обслуговування до сімейного лікаря при собі потрібно мати ксерокопію паспорта і ідентифікаційного коду. Довідки за телефонами: 6-92-85 та 6-91-32.

Поділитися новиною в соцмережах: