Курортам Азовського узбережжя оголошено фейкову війну. Кому це потрібно?

Безпідставно та грубо хтось намагається дискредитувати оздоровчі морські курорти Запорізького краю та посіяти між ними зерно розбрату.

«Новини» про небезпеку на курортах Азовського моря Запорізької області, які наполегливо з’являються останнім часом у Інтернеті та друкованих ЗМІ, викликають велику підозру про їхній замовний характер.

Нажаль велика кількість обласних та всеукраїнських Інтернет-видань та друкованих ЗМІ  не перевіряють інформацію яку черпають від тих, хто на замовлення генерує фейкові повідомлення, заради зниження популярності та рейтингу морських курортів нашої області.

Під «фейковий обстріл» брехунів потрапляє не тільки курортне селище Кирилівка, а й рекреаційні зони Приазовського та Приморського районів і курорти Бердянську. Комусь дуже не до вподоби, що курортний сезон у Запорізькій області розпочався добре, а море та пляжі радують численних відпочиваючих з усієї України та сусідніх країн. Факти перекручуються, коментарі переписуються у негативному руслі.

Так, кожен рік косу Федотову підтоплює через перелив моря, викликаний короткочасними штормовими вітрами. Всі про це знають, всі до цього готові: і володарі баз відпочинку, і відповідні комунальні та рятувальні служби . Проте, цього року з майже буденної події деякі ЗМІ та інформаційні сайти зробили ледве не глобальну катастрофу світового масштабу. Далі стало зрозуміло, що проти кирилівських, приазовських, приморських та бердянських курортних зон хтось розгорнув велику антирекламну кампанію, користуючись брудними медіа-технололгіями.

Отже слідом за «катастрофою» у мас-медіа не очікувано з’явилися повідомлення про нашестя комарів, якого насправді не було. Потім стали писати, що над азовськими пляжами Запорізького краю майже не щодня планують військові літаки. Хоча військові проводили політ лише один раз та й те на початку сезону у майже безлюдні дні. А зараз виявляється, що азовське узбережжя «атакують отруйні медузи»! Медузи — взагалі, звичайне явище для Азову. Вони завжди були тут у невеликій кількості, однак шкоди нікому не завдавали. А зараз хтось домислює, що вони небезпечні та отруйні.

Чим далі триває курортний сезон, тим дурнуватіші та безпідставніші стають замовні «новини», що мають за мету дискредитувати запорізькі морські курорти, які завжди жили у мирі та мали кожен своїх прихильників.

— Ми завжди плідно співпрацювали із своїми сусідами по узбережжю, обмінювались досвідом та дружніми візитами один до одного і надалі плануємо розвиватися разом за цим шляхом, — каже селищний голова Кирилівки Іван Малєєв. — Чутки про те, що ці замовні фейкові статті є результатом курортних війн — це ще одна спроба дискредитувати нашу плідну співпрацю та наші відомі усій Україні та за її межами чудові оздоровчі морські місця відпочинку.

Отже виникають закономірні питання: » Навіщо паплюжити відомі українські курортні зони та робити їм антирекламу саме під час проведення сезону?» «Чому навіть відомі видання так легко, без перевірки, підхоплюють цілеспрямовані фейки?» . Але головне питання: «Кому це потрібно? Хто замовник?»

Зрозуміло одне — хтось намагається нажитися та заробити собі статки нечесним шляхом, створюючи негативне поле навколо своїх конкурентів. А в цьому вже повинні розбиратися відповідні органи.

У свою чергу зазначимо — Кирилівка та інші курорти азовського узбережжя Запорізької області гостинно чекають на відпочиваючих і готові надати найкращий сервіс на березі теплого моря та цілющих лиманів.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: