У громаді триває тротуарний благоустрій

Дитсадок "Казка"отримав новий майданчик для свят. Завершується реалізація проекту харчування молодших школярів Охрімівки. На черзі реконструкція центральної алеї у Азовському.

У Кирилівській об’єднаній територіальній громаді продовжується реалізація плану соціально-економічного розвитку. Після укладання подвір’я Атманайської ЗОШ тротуарною плиткою працівники КП «Розвиток курортної зони»  перенесли фронт робіт на подвір’я дитячого садку «Казка», що у Охрімівці.

На сьогодні роботи с укладання плитки майданчику для проведення заходів перед центральним входом у садок та доріжок вже завершені. Керівництво КП «Розвиток курортної зони» каже, що загалом було реконструйовано 135 квадратних метрів площі.

Проте роботи з благоустрою тротуарною плиткою у Охрімівці ще не завершені. Незабаром буде вирішена ще одна важлива проблема з пересування школярів молодших класів Охрімівської ЗОШ у їдальню дитячого садку.

Нагадаємо, у цьому році керівництво Кирилівської громади вирішило гостре питання харчування шкільної малечі. Приміщення для прийому та приготування їжі в школі немає. Тому у дитячому садку, який знаходиться неподалік від школи затіяли великий ремонт та переобладнання харчоблоку. За бюджетний рахунок закупили обладнання для кухні та вже майже повністю облаштували їдальню. Залишилось лише придбати та встановити меблі. З 1 вересня  учні молодших класів Охрімівської ЗОШ та учні пільгових категорій будуть мати повноцінне харчування за всю історію існування школи.

— Нам залишилось вирішити проблему нормального проходження учнів до їдальні дитячого садку. У негоду ґрунтову дорогу розмиває і дітям незручно буде по ній ходити, — каже заступник селищного голови Марина Логінова. — Проте і це питання до 1 вересня ми закриємо.

Для учнів буде зроблена доріжка з тротуарної плитки від школи до дитячого садку. Після проведення цих робіт співробітники КП «Розвиток курортної зони» перебазуються у Азовське, де розпочнуть реалізовувати план з благоустрою центральної алеї із фонтаном. Нагадаємо, ця алея буде облаштована не тільки місцями для відпочинку, а й спортивними майданчиками.

Після вкладання тротуарної плитки на алеї розпочнеться реконструкція тротуару між вулицями Лиманська та Вишнева.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: