Вандали поглумилися над зеленими насадженнями у центрі Кирилівки

Комунальники звернуться до поліції. До винних у вандалізмі будуть застосовані жорсткі заходи.

Нажаль не усі місцеві жителі усвідомлюють, що від благоустрою, порядку та комфортності місця їхнього мешкання залежить і їхній добробут. Вандали не замислюючись або навмисне завдають шкоду господарству громади: розмальовують стіни, веранди дитячих садків, викопують та крадуть квіти з клумб, виривають рози, які висаджені на головних вулицях селища за планом озеленення та благоустрою Кирилівки.

В ніч з 13 на 14 червня вандали завдали шкоди зеленим насадженням, які співробітники КП «Розвиток курортної зони» висаджували та доглядали за ради того, щоб Кирилівка виглядала як зразкове селище Запорізької області.

За характером нанесених ушкоджень деревам навколо фонтану на центральній площі можна зробити висновок, що вони робилися навмисно гострим приладдям. Окрім цього вандали із коренем повиривали кущі, які нещодавно комунальники висадили біля церковного паркану.

Із заявою про скоєний вандалізм до правоохоронців звернеться керівництво КП «Розвиток курортної зони». Також вандали, скоюючи свої дії, потрапили у поле зору вуличних відеокамер. Невдовзі вони будуть впізнані та до них застосують відповідні заходи. Керівництво громади планує оприлюднити фото та імена правопорушників у місцевих та обласних ЗМІ.

Поділитися новиною в соцмережах: