Кирилівка увійде до Мелітопольсько туристичного кластеру

Перший заступник селищного голови Кирилівки Марина Логінова на робочій нараді у Мелітополі презентувала туристичні можливості нашої ОТГ.

26 липня за ініціативою Запорізького Центру розвитку місцевого самоврядування у Мелітополі відбулася робоча нарада щодо створення Мелітопольського туристичного кластеру (Мелітополь – Мелітопольський район — Веселе – Кирилівка).

Основна ідея проекту Мелітопольського туристичного кластеру  полягає у створенні туристичної інфраструктури з використанням багатої історичної спадщини та якісного туристичного продукту. Серед основних цілей проекту: збільшення потоку туристів та активізація потенціалу внутрішнього туризму, розвиток готельної  та збільшення кількості об’єктів розважальної інфраструктури, збільшення податкових надходжень та кількості робочих місць.

Директор Запорізького ЦРМС Олександр Свистун та експерт з децентралізації Аскад Ашурбеков презентували всеукраїнський проект «Туристичні кластери 300+», який має на меті сталий розвиток громад і міст України завдяки збільшенню туристичної привабливості території. Створення туристичних кластерів і координація спільних зусиль є запорукою підвищення якості туристичних послуг та ефективнішого використання ресурсів.

Перший заступник Мелітопольського міського голови Ірина Рудакова, перший заступник селищного голови Кирилівки Марина Логінова, заступник Веселівського селищного голови Олексій Дяченко та представниця історико-археологічного заповідника «Кам’яна могила»  презентували ресурсну базу наявних туристичних продуктів територій. Учасники наради  обговорили питання взаємодії щодо створення сприятливих умов для туристів, недоліки в роботі сфери гостинності та спільні  шляхи їх подолання в майбутньому.

У підсумку наради було прийняте спільне рішення щодо початку активної співпраці для створення туристичного кластеру. До роботи ініціативної групи також будуть залучені представники громадськості, науковці та підприємці.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: