Шахраї знов продають путівки на не існуючи у Кирилівці бази відпочинку

Кирилівський сервіс "ПЕРЕВІР СВІЙ ВІДПОЧИНОК" продовжує виявляти інтернет-шахраїв та допомагати українцям безпечно планувати свій відпочинок.

За 10 днів роботи сервісу «ПЕРЕВІР СВІЙ ВІДПОЧИНОК» його послугами скористалися близько 50 чоловік. Люди телефонують з усієї України та отримують підтвердження про існування чи відсутність на кирилівському курортному узбережжі баз відпочинку, на які в інтеренті пропонують придбати путівки.

Проте, нажаль, співробітниками сервісу «ПЕРЕВІР СВІЙ ВІДПОЧИНОК» ще фіксуються випадки ошукування українців, що вирішили провести свою відпустку у Кирилівці.

Нещодавно було з’ясовано, що приватного подвір’я за адресою вулиця Миру, 6а, куди продають путівки в інтернет,і просто не існує.  На гачок шахраїв попався цілий трудовий колектив одного з харківських приватних підприємств. Нажаль, люди звернулися до кирилівського сервісу «ПЕРЕВІР СВІЙ ВІДПОЧИНОК» вже після того, як здійснили передоплату за проживання за неіснуючою адресою. Співробітники інтернет-журналу kirillovka.com.ua допомогли ошуканим харків’янам знайти справжнє місце відпочинку у Кирилівці.

Випадок із інтерент-шахрайством зафіксували на базі відпочинку «Перлина Карпат». Туди приїхала родина, яка зробила передоплату за перший день відпочинку, замовивши його в інтернеті.  Однак адміністрація бази ніяких коштів, передоплат, та бронювання номеру для цієї родини не робила. Ці люди також стали жертвами інтерент-шахрайства.

Продовжують свою злочинну діяльність і ті, хто нещодавно створював сайти для бронювання номерів на неіснуючу у Кирилівці базу відпочинку «Забава» та базу відпочинку «Хортиця». І доки ошукані українці ще намагаються знайти фейкову «Забаву» в інтеренті нещодавно з’явився новий сайт, який запрошує придбати путівки на неіснуючу базу відпочинку «Рассвет». Сайт rassvet.club зареєстрований у липні 2018-го у Панамі із роблений немов під копірку з сайтів, що торгували путівками на фейкову «Забаву» та б/в «Хортиця». На rassvet.club також, як і на його минулих копіях, розміщені світлини з бердянського пансіонату «У Лукоморья», який не має відношення до Кирилівки.

Підозра про те, що продаж путівок на базу відпочинку «Рассвет» закралася у однієї з українок після того, як вона поспілкувалася із чоловіком, якій відповідає за номером телефону, вказаним на шахрайському сайті rassvet.club. Він абсолютно не орієнтувався у вулицях Кирилівки, не міг нічого розповісти про інфраструктуру курортного селища та плутався у відповідях про відпочинок на базі «Рассвет», куди продає путівки.

Також на цьому сайті вказано, що б/в «Рассвет» знаходиться  за адресою вул. Федотова коса, 217, між базами «Фрегат» та «Згода». Проте обидві зі бази мають у адресі номери до сотого і ніякої б/в «Рассвет» між ними не існує.

Тож співробітники сервісу «ПЕРЕВІР СВІЙ ВІДПОЧИНОК» попереджають українців бути пильними та телефонувати перед тим, як вони роблять  передоплату за відпочинок у Кирилівці.

У робочі дні з з 9:00 до 16:00:

097-889-77-15 — спеціаліст сектору інформаційної політики Кирилівської селищної ради Євгенія Мініна

067-570-44-94 — керівник ГО «Кирилівка-курорт» Микола Леонтійович Борис

096-242-60-42 — керівник довідково-інформаційного сайту kirillovka.com.ua Олена Іванівна Полубояринова (всі бази відпочинку перед реєстрацією  на даному сайті обов’язково відвідуються і фотографуються представником редакції і перевіряються на відповідність поданої інформації).

096-171-35-78 – довідково-інформаційна служба «Відпочинок у Кирилівці» (працює без вихідних і крім адресно-телефонних даних баз відпочинку надасть також інформацію про регламент роботи та ціни в розважальних комплексах Кирилівки, а також в інфраструктурних об’єктах курорту).

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: