Українці та жителі Кирилівки активно користуються послугою «ПЕРЕВІР СВІЙ ВІДПОЧИНОК»

Новий спільний проект селищної ради, ГО "Кирилівка-курорт" та інтернет-журналу kirillovka.com.ua набуває популярності.

Лише тільки за декілька годин першого робочого дня сервісу за допомогою у перевірці баз звернулося близько 10 українців. Люди просять допомогти не тільки у перевірці наявності баз відпочинку, а й у уточненні контактних телефонів адміністрацій баз.

Більш того жителі Кирилівки, які займаються курортним бізнесом та мають активну життєву позицію самі стали повідомляти про сайти інтеренет-шахраїв.

До сектору інформаційної політики Кирилівської селищної ради звернулась мешканка селища, яка проживає за адресою проспект Азовський, 174 (колишня вул. Калініна, 10). Вона повідомила про наявність в інтерент-мережі двох сайтів, які продають путівки на адресу її приватного готелю. На цих сайтах розміщені справжні світлини її домівки, проте до жодного з цих сайтів вона не має відношення і ніколи ні з ким не домовлялася та не давала дозвіл на розміщення подібних об’яв на цих сайтах.

Володарка приватного помешкання на проспекті Азовському, 174 (колишня вул. Калініна, 10) називає  ці сайти шахрайськими та попереджає потенційних відпочиваючих перевіряти всю інформацію про бази відпочинки та приватні готелі, яка є в інтернеті.

Робота сервісу «ПЕРЕВІР СВІЙ ВІДПОЧИНОК» триває.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: