Влада та громадськість Кирилівки пропонують туристам ПЕРЕВІРИТИ СВІЙ ВІДПОЧИНОК

аби не стати жертвами інтернет-шахраїв, які ошукують людей, збираючи гроші за фейковий відпочинок.

Щорічно зростаюча популярність курортної зони Кирилівки, сонячні пляжі азовського узбережжя, теплі ласкаві морські хвилі приваблюють сотні тисяч відпочивальників із усіх куточків України та зарубіжжя. Все більше людей готуються до відпустки заздалегідь, обирають готель чи базу відпочинку через Інтернет та бронюють і оплачують номери. І це нормальна практика в усьому світі – подорожуючий впевнений у тому, що його чекає житло, а готелі та бази отримують стабільну і прогнозовану діяльність закладу.

Та окрім чесних та порядних громадян, що бажають провести свою відпустку у нашому селищі, курортні простори Кирилівки, на жаль, приваблюють і все більше шахраїв. Випадки, коли люди довірилися пропозиціям відпочинку у Кирилівці в інтернеті та сплатили аванс, а потім з’ясували, що стали жертвами злодюг, вже давно перестали бути поодинокими.

Із кожним роком інтернет-злочинці у своїх схемах стають все витонченішими і вигадують нові способи ошукування людей, які готові витратити чесно зароблені гроші на літню відпустку. Розміщуючи об’яви із пропозиціями відпочинку у Кирилівці, світлинами готелів, баз відпочинку, номерами та пляжами, шахраї найчастіше грають на природному бажанні людей відпочити якісно та дешево. Ось тому дуже часто у шахрайських об’явах присутні знижки, акційні пропозиції, гарячі путівки та усілякі курортні бонуси. При цьому обов’язковою умовою є внесення передплати за 1-2 доби «проживання» або сплата всього терміну псевдовідпочинку.

За останні декілька років активність аферистів від інтернету значно зросла. Шахраї діють дуже професійно. При цьому діють не тільки окремо, а й цілими групами. Вони розміщують свої пропозиції на сайтах оголошень та різних форумах.  І навіть створюють цілі сайти – начебто офіційні сайти тієї чи іншої бази відпочинку (існуючої чи неіснуючої). Їхні сайти виглядають зовні практично бездоганно та емоційно, що і вводить в оману більшість людей. На таких сайтах навіть багато фото, великий перелік сервісних послуг («великий басейн», «дитяча анімація», «коктейль із доставкою прямо на пляж» тощо) та схвальними відгуками начебто справжніх відпочивальників.

Злодії ГРАЮТЬ по-крупному,  і нині ошукують українців ні на 2-3 сотні гривень авансу, а на тисячі, а іноді і десятки тисяч гривень.

Вже декілька ошуканих українців та окремі бази відпочинку звернулися до редакції офіційного віснику Кирилівської громади газети «Кирилівка», спеціалістів сектору інформаційної політики Кирилівської селищної ради, а також редакції інтернет-каталогу баз відпочинку Кирилівки kirillovka.com.ua  із проханням попередити людей про дії інтернет-шахраїв.

Так, ще минулого року на базу відпочинку «Еллада» приїжджали люди, які сплатили за відпочинок десь в інтернеті, проте адміністрація бази нічого про це навіть і не чула. Нинішнього ж сезону є постраждалі, що купили путівку на неіснуючу у Кирилівці базу відпочинку «Забава». Таксисти марно розшукували таку базу на Федотовій Косі.  До речі, на сайті начебто бази «Забава» взагалі були фото одного з бердянських готелів.

А фейковий сайт нібито від бази відпочинку  «Хортиця» продавав «путівки» більше двох тижнів, що нанесло базі відпочинку із бездоганною репутацією фінансових та моральних збитків та шкоди. База відпочинку «Хортиця» змушена була звернутися до правоохоронних органів, і нині справою займається кіберполіція Запорізької області.

Як бачимо, страждають від дій шахраїв не тільки довірливі люди, а й самі бази відпочинку та й уся курортна Кирилівка в цілому. Дії аферистів гальмують впровадженні нових технологій та підривають довіру до порядних підприємств та підприємців. Аферисти підривають довіру не тільки до Кирилівки, але й інших українських курортів і до всього вітчизняного туризму, який і так розвивається дуже в складних умовах.

Тому керівництво Кирилівської селищної ради разом із ГО «Кирилівка-курорт» та відомим довідковим інтернет-журналом kirillovka.com.ua вирішили об’єднати зусилля у боротьбі з інтернет-шахраями та допомогти відпочивальникам не потрапити на гачки злодюжок, що паплюжать імідж нашого курортного селища.

Відтепер у Кирилівці буде працювати послуга «ПЕРЕВІР СВІЙ ВІДПОЧИНОК».

Якщо у Вас виникла підозра відносно пропозиції відпочинку у Кирилівці, за який вимагають аванс, або Ви бажаєте перевірити існування конкретної бази відпочинку чи пансіонату на території нашого селища, або Ви хочете перевірити контактні дані бази відпочинку, то достатньо лише подзвонити за номерами телефонів, вказаних нижче.

У робочі дні з з 9:00 до 16:00:

097-889-77-15 — спеціаліст сектору інформаційної політики Кирилівської селищної ради Євгенія Мініна

067-570-44-94 — керівник ГО «Кирилівка-курорт» Микола Леонтійович Борис

096-242-60-42 — керівник довідково-інформаційного сайту kirillovka.com.ua Олена Іванівна Полубояринова (всі бази відпочинку перед реєстрацією  на даному сайті обов’язково відвідуються і фотографуються представником редакції і перевіряються на відповідність поданої інформації).

096-171-35-78 – довідково-інформаційна служба «Відпочинок у Кирилівці» (працює без вихідних і крім адресно-телефонних даних баз відпочинку надасть також інформацію про регламент роботи та ціни в розважальних комплексах Кирилівки, а також в інфраструктурних об’єктах курорту).

До речі, отримати допомогу з перевірки місця відпочинку, або із наданням контактних даних адміністрації місця відпочинку можна буде не тільки по базам відпочинку, а найближчим часом і по приватному сектору Кирилівки.

Представники місцевої влади та громадськості будуть намагатися надати інформацію по перевірці баз відпочинку у найкоротші терміни.

При виявленні псевдопропозицій щодо продажу сумнівних путівок просимо повідомляти за вище вказаними телефонами. А якщо Ви все ж таки стали жертвою інтернет-злочину, негайно звертайтеся до поліції.

Зупинимо інтернет-шахраїв! Захистимо честь та цивілізовані відносини на курорті Кирилівка разом!

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: