Про відпочинок у Кирилівці знімають кліпи і навіть фільми

Цікавий відеорлік про розваги та відпочинок на пляжах Кирилівки, що з'явився нещодавно у інтернет-мережі, набуває популярності. Селищна рада готує до нового сезону серію познавально-рекламних фільмів про наше курортне селище.

Кирилівка із кожним роком набуває популярності, як місце де можна прекрасно відпочити та розважитись під час літньої відпустки. Про відпочинок у нас активно розповідають у соцмережах на сайтах, пишуть у друкованих ЗМІ і навіть знімають відеороліки.

Нещодавно на Ютуб-акаунті курортного комплексу «Прибой» з’явився цікавий кліп про відпочинок у нашому селищі. Автор роліку творчо підійшов до своєї відеороботи і його творіння набирає популярності у інтернеті. За три з половиною хвилини автор показав багато цікавого, чим Кирилівка приваблює туристів.

До речі, у Кирилівці силами селищної ради зараз проводяться зйомки серії фільмів про відпочинок у курортному селищі. Глядачі завдяки цим фільмам зможуть ознайомитися із умовами відпочинку у Кирилівці, її туристичними принадами, оздоровчими комплексами, базами відпочинку та місцями курортних розваг.

Поділитися новиною в соцмережах: