Розпочато проектування спортивного комплексу у Кирилівці

Нова спортивна споруда закритого типу буде включати в себе штучні поля для занять командними видами спорту, зали карате та боксу, приміщення для тенісу та інших популярних у громаді видів спорту.

Не дивлячись на постійні великі успіхи спортсменів Кирилівської ОТГ, громада має великі проблеми із розвитком спорту. Причини складнощів — відсутність спортивної бази для проведення спортивно-тренерської роботи, змагань  різного рівня, залучення молоді до здорового способу життя.

За словами завідуючого відділом спорту та туризму КЗ «Центр культури, дозвілля та мистецької освіти Кирилівської селищної ради Якимівського району Запорізької області» Романа Сердяєва, на сьогодні на території ОТГ великий розвиток та популярність набули футбол, волейбол, настільний теніс, карате, хортинг, бокс та шашки. Але навіть для повноцінних занять шашками спортсменам громади не вистачає приміщень. Дуже складана ситуація із командними видами спорту. У холодні місяці  року футбол, волейбол та баскетбол у Кирилівці майже завмирають. Єдине рішення для тренувань взимку — заняття у спортивній залі Азовської школи. Проте футболістам там мало місця і адміністрація школи дозволяє тренуватися лише дітям 8-10 років. Для волейболістів шкільна зала теж замала.

— У нас тільки у Кирилівці більше 50 дорослих мешканців. які захоплюються командними видами спорту.  Я вже не говорю про молодь. Проте ми не маємо бази — повноцінного спорткомплексу із штучними полями, залами тренувань для боксерів, каратистів, тенісистів, — каже Роман Сердяєв. — Через це Кирилівка, яка має видатні районні, обласні, українські і навіть світові досягнення у спорті не може дозволити себе провести першості та чемпіонати обласного рівня. При наявності постійної спортивної бази, ми змогли б включити Кирилівку у плани обласних змагань, створити місцеві спортивні федерації, надати приміщення для розвитку нових для нас видів спорту. Окрім цього спортивний комплекс став би ще одним місцем, яке приваблювали б до нас туристів. Оскільки багато людей, що активно займаються спортом підбирають відпочинок саме на тих курортах, де є можливість не переривати свої буденні тренування. Отже спорткомплекс нам потрібний, як повітря.

Додержується такої думки і керівництво селищної ради. Не зважаючи на те, що будівництво повноцінного спортивного комплексу — справа не з дешевих керівництво громади вже почало рухатись у цьому напрямку. В Серпні цього року Кирилівська селищна рада підписала договір із київською фірмою ТОВ  «Група»Гарант» на розробку проектної документації спортивного комплексу для Кирилівки. Роботи цієї фірми у вигляді спорткомплексів, амбулаторій, ФАПов успішно втілені у багатьох населенних пунктах України.

Серед багатьох запропонованих ескізів зовнішнього вигляду спорткомплексу, який планується збудувати у Кирилівці, керівництво селищної ради вибрало найбільш оптимальний та прийнятний для нашої громади. Він буде включати у себе штучні поля для мініфутболу, баскетболу, волейболу, зали для занять настільним тенісом бойовими видами мистецтв та боксом, приміщення для тренерів, роздягальні, тощо. Встановити спорткомплекс планується на проспекті Азовському перед поворотом до головного в’їзду у санаторій «Кирилівка». Розпочато процес проектування.

Поділитися новиною в соцмережах: