У День Незалежності в Атманаї видавали паспорти, співали та танцювали

Діти малювали на асфальті, а спортсмени з'ясовували, хто сильніший у настільному тенісі.

В День Незалежності у Атманаї до свята пройшло багато масових заходів. О 10:00 розпочався конкурс малюнків на асфальті «Ми —  українці». У ньому брали участь діти молодших класів. Всі учасники конкурсу отримали солодощі.

Об 11:00 пройшли змагання з настільного тенісу, які організував керівник гуртка оздоровчого Грецький Я.В.

Усіх односельців привітав зі святом староста Атманайського старостинського округу Сажнєв І.С.,який висловив найкращі, найтепліші побажання жителям Атманаю. До привітання атманайцям приєднався заступник директора ТОВ «Племзавод « Атманай»  Левченко В.В.

Під час святкування  урочистості з нагоди Дня прапора та Дня незалежності учням 11-го класу, випускникам 2018/2019 навчального року, було урочисто  вручені паспорти старостою  Сажневим І.С. та директором школи Бражко Л.І. З нагоди святкування Дня прапора та Дня Незалежності учні пронесли Державний прапор України і отримали від глядачів бурні оплески.

У цей святковий День згадали тих, хто долучився до утворення суверенної і незалежної Держави, і хто відстоює її незалежність сьогодні в окопах, на передовій і тут, в тилу, добросовісно виконують свою роботу.

О 20:00 біля клубу розпочався тематично- святковий концерт «Ми всі твоя сім’я  — єдинаУкраїна»

Учасники художньої самодіяльності будинку культури і школи підготували святкову програму. Концерт відкрила Н. Шевченко піснею «Ти солдат України». Учасники  свята постарались на славу,номера художньої самодіяльності були різні — веселі і сумні про матір про Україну та рідний край.

В програмі свята брали участь жіноча вокальна група «Мрія», яка радувала глядачів своїм співом. В їхньому виконанні пролунали «Вишиванка», «Негрусти калина», «Уходит лето»»Ох хмелю»,»Голубая ночь» ,»Рушник вишиваний» та інші.

Дитячий колектив «Барвінок» з піснями «Мамина сорочка» «Бабусина  вишиванка»,»Помнишь»,  «Люди як кораблі», «Ми бажаєм щастя вам» та

танцювальний колектив «Лілея» радували глядачів танцювальними композиціями «Василина»,»Кукушка», естрадний.

Також   у святі брала участь Н. Романенко. В її виконанні пролунали пісні «Деревенька», «Говорила мама». Дует Савчук В. і  Щербак Н. проспівав пісню «На тропе»,звучали вірші, гумор у виконанні Савчук В. Колектив «Сольонушки»порадував піснями «Єднаємось наша  родина», «А я у садочок», «А в саду калина розквітає».

Протягом свята глядачі підтримували бурними оплесками всіх учасників художньої самодіяльності, та підспівували пісні виконавцям.

Завідувч Атманайського БК  Л. Лавиш

 

Поділитися новиною в соцмережах: