У Охрімівці зі святом Україну поздоровляли оперні співаки з Італії

mde

Головне свято країни Охрімівка провела весело, з автопробігом та піснями.

Напередодні  свята  Дня  Незалежності несподіваним приємним подарунком для охрімівців був концерт нашої землячки,оперної співачки з Італії Людмили Щербини та її чоловіка, піаніста оперного театру міста Турина Джаннандреа Анньолєтті.

Зачаровано, на одному подиху, слухали охрімівці арії з опер, романси, фортепіанні твори Шопена, Брамса і дякували артистам квітами та гарячими аплодисментами.

А безпосередньо святкові заходи в Охрімівці розпочалися з дитячої програми «Люблю Україну» до Дня Прапора 22 серпня. Проводився конкурс малюнків на асфальті, був організований квест «Моє село» У будинку культури відбувся дитячий концерт з піснями, танцями, віршами, вікториною.

Продовжилось свято ласуванням солодощами від підприємців села Брухтій Н. Ф. і Шостак В.В.. Насамкінець діти переглядали улюблені мультфільми на великому екрані.

У Переддень Дня Незалежності зранку вулицями села відбувся традиційний автопробіг з прапорами України. Ввечері біля БК відбувся великий святковий концерт «З Україною в серці» і дискотека.

Завідувач охрімівського клубу Л.В. Віхляєва

Поділитися новиною в соцмережах: