Боржників поменшало, але робота із ними не закінчується

Попередження селищного голови про відключення боржників по водопостачанню надало результатів.

Про це повідомив директор КП «Жилкомсервіс» Сергій Волков. На початку серпня сума боргу 106 абонентів складала майже 143 тисячі гривень. Проте після того, як на засіданні виконавчого комітету на погашення боргів керівництво громади надало неплатникам тиждень справа зрушила з місця. За короткий термін переважна більшість боржників сплатили гроші за використану воду.

Однак залишились і ти, хто не бажає платити за воду не дивлячись на загрозу відключення. Парадоксально, але серед таких неплатників немає бідних та незаможних абонентів. Навпаки, злісні — неплатники — це в основному успішні підприємці, яки не перебиваються з копійчини на копійчину.

Так,наприклад, відома підприємець з Азовського Ольга Д. має багато нерухомості у Кирилівці, торгівельні точки, великий будинок і коштовний автомобіль, проте заборгованість за воду по її нерухомості складає близько 7000 гривень. Протягом 2 років комунальники не можуть змусити цю бізнес-леді сплатити борги. Вона аргументує тим, що сплачувати за воду повинні орендарі її нерухомості, а не вона і саме орендарі винні у накопиченні заборгованості.

За словами керівництва комунального підприємства, у найближчий час до цього боржника будуть вжиті відповідні заходи.

Поділитися новиною в соцмережах: