Сучасні інтерактивні комплекси встановлені в школах Кирилівської ОТГ

Гарний подарунок на початку нового навчального року отримали учні і вчителі Азовської, Атманайської, Охрімівської загальноосвітніх шкіл Кирилівської ОТГ – нові сучасні інтерактивні комплекси.

Депутат Запорізької обласної ради Шевченко Геннадій Миколайович завжди з повагою і турботою відноситься до виборців територіального округу. Одна із особистих рис характеру  Геннадія Миколайовича   — це відповідальність.

Ще в 2017 році  вчитель фізики Атманайської ЗОШ Галина Карабут звернулася з проханням допомогти в придбанні  і встановленні в Атманайській ЗОШ  І-ІІІст.  SMART- дошки до депутата Запорізької обласної ради Геннадія Шевченка. Депутат виконав прохання на всі 300%.

Спільно з відділом освіти Кирилівської ОТГ  Геннадій Миколайович плідно працював влітку, щоб  придбати, встановити та організувати  консультативне навчання  для вчителів шкіл Кирилівської об’єднаної громади.

— Депутат Запорізької обласної ради Геннадій Шевченко завжди з повагою і турботою відноситься до виборців територіального округу та їхнім потребам. Одна із особистих рис характеру  Геннадія Миколайовича   — це відповідальність, — каже вчитель фізики Атманайської ЗОШ Галина Карабут.

В Атманайській ЗОШінтерактивний  комплекс  встановили в найбільшому кабінеті – кабінеті фізики. Розташування вибрали так, щоб створити освітні зони: реальні  та  віртуальні лабораторії для дослідження і вивчення природничих наук, для використання в позакласній виховній роботі. До комплексу входять SMART-дошка в 4 дотики,  мультимедійний проектор, звукові колонки, комп’ютер, джерело безперебійного постачання струму.

Діти з малих сіл Нове, Солоне, Атманай  тепер матимуть  можливість   навчатися сучасними засобами і технологіями, а вчителі підвищувати професійний рівень і навчати новітніми освітніми методами.

— Фізика вивчається в більшості шкіл виключно на застарілому обладнанні, не вистачає приладів для вимірювання і спостереження, навіть з підручниками проблеми. За 30 років моєї праці вчителем фізики кабінет не поповнювався ТЗН жодного разу, — каже Галина Карабут. —  І ось такий подарунок!!!  Блищать очі дітей, радіє душа педагогів, батьки сподіваються на покращення в навчанні. Ми дуже раді, що наш депутат виконав обіцяне.

Керівництво Атманайської ЗОШ каже, що Геннадій Миколайович завжди тримав це питання на  порядку денному, дзвонив, домовлявся, турбувався та радився із школою та керівництвом Кирилівської ОТГ. А ще для учнів 11 класу  Геннадій Шевченко підготував гарний стимул в навчанні – преміювання кращого випускника на суму 2000 гривень.

Керівництво та викладачі Атманайської ЗОШ від всієї громади висловлюють велику подяку  керівництву Кирилівської ОТГ, депутату обласної ради та всім, хто допомагав і старанно виконував роботу для дітей, а отже, і для майбутнього України!!!

Поділитися новиною в соцмережах: