Техніка ТОВ «Гарнет ІНК» продовжує розчистку промоїни

Не дивлячись на виконання робот відповідно до тендеру на розчистку каналу між лиманом та морем, політичні опоненти обласної влади розповсюджують брехню про екологічну катастрофу.

Земснаряд ТОВ СП «Нібулон», який працював на промоїні за домовленністю між губернатором Запорізької області Костянтином Брилем та керівництвом ТОВ СП «Нібулон», вже завершив свою роботу. Риба, яка знаходилася у каналі та лимані випущена у море. Сам земснаряд кампанія «Нібулон» вже забрала з промоїни.

Зараз там тривають роботи з розширення та поглиблення відповідно за договором, який після перемоги у тендері Департаменту екології та природних ресурсів, підписано із компанією ТОВ «Гарнет ІНК».

Нагадаємо, ТОВ «Гарнет ІНК» завезло на промоїну екскаватор Hitachi із розмахом стріли 13 метрів. Він працює над каналом з боку Молочного лимана і поступово рухається до моря.

На днях керівництво ПНПП звернулося до ТОВ «Гарнет ІНК» із проханням тимчасово перекрити промоїну. Річ у тому, що за прогнозами синоптиків на Азовському морі в районі Кирилівки очікується штормова погода. Екологи Нацпарку занепокоїлись, що з моря у промоїну штормам нанесе пісок і вся робота земснаряду ТОВ СП «Нібулон» стане марною. Співробітники ТОВ «Гарнет ІНК» пішли на зустріч екологам і тимчасово перекрили канал.

Проте ця суто технічна подія стала приводом для політичних опонентів губернатора. Вони почали розповсюджувати фейкові новини нібито промоїна закрита, техніки немає, канал та рибу покинули на призволяще і незабаром почнеться екологічна катастрофа.

Ця інформація не відповідає дійсності і є безпідставним паплюженням обласної влади та спрямована безпосередньо на спотворення іміджу голови області з суто політичною метою.

Роботи з розчищення промоїни тривають і завершаться у грудні.

Поділитися новиною в соцмережах: