В Азовській ЗОШ пройшли урочистості до 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського

28 вересня 2018 років виповнюється 100 років від дня народження Василя Олександровича Сухомлинського - українського педагога, публіциста, письменника.

З нагоди цієї дати в Азовській школі були проведені різноманітні заходи. В шкільній бібліотеці влаштували викладку літератури. Учні 2 та 4 класу провели «Літературний квест» , де розповідали та знайомилися з біографією та творчістю письменника. Протягом всього квесту учні початкової школи відвідали 7 станцій, на яких вони виконували завдання, а саме: розповідали вірші, відгадували казки відомого педагога, інсценізували твори письменника, грали в ігри. За кожне завдання учні отримували слово відгадку на одну із заповідей відомого письменника, в кінці якого вони їх склали. Класні керівники Галина Третякова та Оксана Майфат в кінці свята подарували дітям сердечка, як символи любові і добра. Наприкінці всі учасники заходу заспівали пісню «Хай завжди буде сонце!».

Учні 5-а класу також підготували виховний захід. Вони розповідали про біографію письменника, переказували його казки та навіть намалювали ілюстрації до них, дивилися мультимедійну презентацію, яку підготували разом з класним керівником Іриною Устиченко. Всім настільки сподобалися заходи, що учні вирішили надалі ще глибше знайомитися з творчістю письменника.

Поділитися новиною в соцмережах: