В Кирилівській громаді відзначили Всеукраїнський день дошкілля

27 вересня, дитячі садки Кирилівської ОТГ приймають поздоровлення з нагоди Всеукраїнського Дня вихователя та всіх дошкільних працівників.

В школі-садку «Золота рибка» відбулася святкова розважальна програма за участю працівників закладу, дітей та їхніх батьків. Привітали зі святом  працівників дошкільного закладу директор школи-сад Олена Грищенко та начальник відділу освіти та молоді Наталія Коваль, які наголосили на важливості кожного співробітника, та зазначили, що працівники дошкільних навчальних закладів завжди вирізняються серед освітян особливим ентузіазмом, творчим ставленням до справи.

Вихованці  дитячого садка звеселяли присутніх своїми танцями та піснями. На свято завітали учні школи-саду «Золота рибка», випускники садочка, які подарували присутнім хореографічні композиції та заспівали пісні. Вихователі разом з батьками показали тематичну сценку «Один день з життя вихователя дитячого садка». Впродовж свята було декілька танцювальних флешмобів, до яких з задоволенням долучалися дітлахи.

У атманайському дитячому садку «Чебурашка» та охрімівському дитячому садку «Казка» також пройшли святкові урочистості. Тепла і дружня атмосфера панувала у садках під час проведення заходів. Діти танцювали, співали пісні та розповідали вірші.

В кінці свята, вихователі всіх трьох дитячих садків, отримали  від дітей подарунки, зроблені власноруч.

Поділитися новиною в соцмережах: