Змагання з футболу визначили кращих

Наймасовіший етап спартакіади Кирилівської селищної ради – змагання з міні футболу пройшов 16 вересня на майданчику зі штучним покриттям.

Показати свої вміння на полі з м’ячем зібралися п’ять команд. «В першу чергу хотілося подякувати всім хто прийшов на змагання, а особливо відзначити команду «Рятівник», та висловити велику подяку керівнику Станіславу Коропу, який також прийшов на змагання по вболівати за своїх», — підкреслив головний суддя змагань Роман Сердяєв.

Після спільного збору капітанів команд, було прийнято рішення поділити команди на дві групи. Після жеребкування в одну групу потрапило дві команди в іншу — три. Дві найсильніші команди минулого року були розведені по різним групам. В кожній групі зустрічі проходили по 10 хвилин в таймі, і в результаті визначалися переможці. Команда, яка в групі із трьох команд посіла третє місце, автоматично отримала п’яте місце, і не брала участі у спарингових іграх.

В одній з груп перше місце в результаті нелегкої боротьби зайняла команда «Кордон», а друге — команда «Хвиля». У другій групі перше місце посіла команда «Громада», друге почесне місце посіла команда «Юність», і третє місце в своїй групі виборола команда «Рятівник». Стикові зустрічі визначили переможців. Команда «Хвиля» — четверте місце, команда «Юність» — третє місце, команда «Кордон» — призове друге місце, і абсолютними чемпіонами стала команда «Громада».

-Хочу ще раз наголосити, що всі хто хоче створити команду можуть подати заявку на участь на наступний рік. Може це буде команда ветеранів, може представники поліції, але їх всіх щось повинно об’єднувати, чи професія, чи рід занять, чи вік,- наголошує головний суддя змагань Роман Сердяєв. – Також звертаюсь до всіх підприємців, які хочуть приймати участь у змаганнях. Звертайтесь до свого капітана Володимира Чуба та ставайте частиною дружньої команди.

Велику подяку організатори та учасники матчевих зустрічей  висловлюють Кирилівській селищній раді за надання грамот.

Поділитися новиною в соцмережах: