Керівництва області та громади обговорили проблеми водопостачання

В Кирилівці, 23 жовтня, пройшла нарада, щодо надання комунальних послуг.

Виїзна нарада з врегулювання проблемних питань водовідведення та водопостачання у Кирилівській ОТГ була ініційована заступником голови облдержадміністрації Віктором Скобліковим. Разом із ним у нараді взяли участь начальник Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Запорізької обласної державної адміністрації Віталій Литвиненко, радник заступника голови облдержадміністрації Петро Чуктуров, генеральний директор КП «Облводоканал» Запорізької обласної ради Сергій Басанський. Окрім керівництва громади у нараді взяли участь директори підприємств, які надають комунальні послуги у нашій громаді.

Голова Кирилівської селищної ради Іван Малєєв докладно розповів про непросту ситуацію, яка складається в нашій громаді з водопостачанням, особливо у літній період. Торкнулися на нараді і проблемних питань наповненості та розташування полігонів твердих та рідких побутових відходів. Присутні оцінили вже прийняті заходи та обговорили об’єм необхідних робіт, які потрібно провести в подальшому.

В ході наради Віктор Скобліков наголосив на необхідності систематичного контролю за витратою води за допомогою приладів обліку та манометрів по всьому магістральному каналу. Також  заступник голови звернув увагу на норми, яким повинні відповідати усі врізки побутових споживачів. На його думку ці дії частково зможуть вирішити проблеми з водопостачанням та оплатами за послуги.

Після детального обговорення, заступник голови облдержадміністрації порекомендував провести ряд дій та надав доручення присутнім.

 

Поділитися новиною в соцмережах: