Кирилівка отримала ліцензію на провадження медичної практики

Керівництво КНП «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини» Кирилівської селищної ради закликає жителів громади підписувати договори із місцевими сімейними лікарями.

Без перебільшення можна сказати, що сьогодні в Україні проблема охорони здоров’я та рівня розвитку медицини – одна із провідних.

Реорганізація, у першу чергу, була спрямована на створення сітки лікарів нової для України формації – лікарів загальної практики – сімейних лікарів. Вони повинні нести відповідальність за своїх пацієнтів і надавати гарантований мінімум медичної, психологічної та соціальної допомоги населенню.

Обов’язок сімейного лікаря — надання первинної медичної допомоги будь-якому хворому, незалежно від його віку та статі.

У цьому році в Кирилівській ОТГ було створено комунальне некомерційне підприємство «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини» для надання первинної медичної допомоги населенню громади. У жовтні КНП «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини» вже отримало ліцензію на провадження медичної практики.

Найближчім часом всі працівники Амбулаторій, ФАПів та ФП громади перейдуть до штату комунального некомерційного підприємства на чолі з директором Олександром Вишегородцевим.

— Сімейну лікувальну практику необхідно розглядати, як таку, яка забезпечує тривалу опіку за здоров’ям громадянина і всіх членів його сім’ї незалежно від характеру хвороби, стану органів і систем організму у всі періоди життя людини, — каже Олександр Вишегородцев.

Як зазначає директор КНП, на сьогодні є багато труднощів для нової ланки медицини на сам перед це кадрове забезпечення . Адже при досить високих цифрах випускників медичних закладів, лише незначна їх кількість залишається в медицині. Це, як правило, пов’язано з маленькою заробітною платнею, відсутністю соціальних гарантій та умов для молодих спеціалістів.

— Завдяки новій реформі та підтримці селищної ради ми можемо гарантувати гідну заробітну плату, тому КНП «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини» Кирилівської селищної ради запрошує на роботу сімейних лікарів та педіатрів, — говорить Олександр Євгенович.

Керівництво КНП «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини» нагадує, що фінансування  КНП залежить від членів нашої громади. Чим більше жителів громади укладе договори з нашими лікарями тим більше коштів отримає комунальне некомерційне підприємство від  Національної служби здоров’я України.

На сьогодні кирилівському КНП «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини» є два сімейних  лікаря – це Кузьменко Сергій Павлович та Сибільова Вікторія Андріївна. Щоб підписати із ними договори треба прийти з паспортом кодом та власним телефоном в пункти надання медичної допомоги громади. Всі договори, які були укладені до того із іншими лікарями з інших населенних пунктів будуть анульовані, а ті громадяни які вже зареєструвалися в системі отримають код  для повторної реєстрації.

Поділитися новиною в соцмережах: