Кирилівські футболісти не пасуть задніх

Нещодавно наша футбольна команда «Чайка» прийняла участь у першості Якимівського району та показала достойний результат в турнірі «Кубок Горлача», який проходив в Якимівці.

Команда футболістів Кирилівської ОТГ прийняла участь у 2 колі першості району. Всього в першості бере участь 8 команд. Нашій команді «Чайка» довелося змагатися за третє місце з командою «Патріот» з Володимирівки. На жаль з рахунком 4:2 наша команда програла та посіла 4 місце.

Також футболісти приймали участь у змаганнях, які проходили 20-21 жовтня в Якимівці. Показати свою майстерну гру з м’ячем зібралося 4 команди. Рівень підготовки цих команд був досить високий. В полу фіналі наші «Чайки» зустрілися з командою з селища Максима Горького. В запеклій боротьбі «Чайка» перемогла з рахунком 2:1 та вийшла в фінал, де повинна була зустрітися з футболістами з Якимівки. На жаль в фіналі команда Кирилівської ОТГ програла з рахунком 2:1. Наші «Чайки» показали достойну гру на змаганнях, але посіли почесне 2 місце. Команда громади була нагороджена грошовою премією від організаторів змагань.

Як зазначає завідуючий відділом спорту та туризму КЗ «Центр культури, дозвілля та мистецької освіти Кирилівської селищної ради Якимівського району Запорізької області» Роман Сердяєв: «Кирилівці терміново потрібно створити спортивний клуб, де змогли б тренуватися дорослі, які були б основними гравцями команди. Треба розвивати цей вид спорту, а для цього потрібно також і фінансування».

Велику подяку висловлюють гравці Олександру Біличенко за організацію команди та фінансову допомогу. Команда висловлює велику подяку за підтримку і Кирилівській селищній раді.