Людей похилого віку вшанували в Атманаї

30 вересня в Атманайському СБК була проведена концертна програма, присвячена Дню людей похилого віку «Душа не старіє - завжди молода».

Це свято проводять щорічно в золоту осінню пору що б ще раз вшанувати тих, хто всі свої сили і знання присвятив своєму народові, хто віддав здоров’я і молодість молодому поколінню.

У святі брали участь колектив «Мрія». В їхньому виконанні прозвучали патріотичні, ліричні та веселі пісні, які піднімали настрій у сім присутнім. Звучали «Солодка ягода» «Біла верба» «Дорогі мої старики» «Блакитна ніч» «Грає Сонце». Також своїм виступом радував дитячий вокальний колектив «Барвінок» звучали пісні «Діти України», «Мої батьки», «Бабусина вишиванка». Були виконані сольні номери «Помолимося за батьків» Романчук С., «Палала» Лавиш Л., «Мамина порада» Шевченко Н.
Танцювальний колектив «Калина» виконав хореографічну композицію «Єврейська сюїта». Глядачі бурхливими оплесками підтримували юних учасників.

Свято пройшло в теплій, душевній і радісній обстановці, концертні номери піднімали настрій глядачам, що сидять в залі. Але просто так вдячні глядачі не відпустили учасників концерту зі сцени, а просили заспівати пісні, які давно полюбилися односельцям у виконанні вокальної групи «Мрія». Глядачі залишилися дуже задоволені.

Поділитися новиною в соцмережах: