В Охрімівці відзначили свято Віри, Надії, Любові та Софії.

В Охрімівському БК напередодні свята Віри, Надії, Любові та Софії відбулася зустріч жінок – носіїв цих прекрасних імен, під назвою «Жіночі долі-мереживо дивне».

День цей важко назвати святом, адже це досить трагічна дата. Насправді цей день присвячений пам’яті про великомучениць Віри, Надії, Любові. С біблійною історією про них присутніх познайомила Г. Зінченко – староста Свято-Михайлівської церкви.

Ведуча свята Л. Віхляєва привітала присутніх с днем Ангела та побажала радості, щастя, миру і всього того, про що говорять їх прекрасні імена. Також ведуча нагадала всім присутнім, що 30 вересня в Україні с 2009 року, на державному рівні, відзначають ще й День усиновлення.

На зустрічі йшла мова про самі високі християнські та людські чесноти – вірі, надії та любові. Для жінок звучали гарні поетичні рядки, ліричні пісні, музика. Свої таланти їм дарували учасники художньої самодіяльності: дитячий вокальний ансамбль (кер.- І. Ручкіна), ансамбль сопілкарів (кер.- С. Шпигунов), учасники театрального гуртка (кер.- Л. Віхляєва), жіночий вокальний ансамбль «Берегиня», а також  Л. Тетюшкина та І. Чурса.

Родзинкою цього свята стали цікаві розповіді присутніх жінок про свою долю, сімейні цінності та традиції. Поділилися свої думками на тему свята Л. Бартиш та Н. Кириленко.

Всі присутні на святі жінки щиро дякували організаторам свята та артистам за подароване сердечне тепло, позитив та любов.

Художній керівник Охрімівського БК Л. Віхляєва. 

Поділитися новиною в соцмережах: