Відкриття сезону кирилівські бійці почали з перемогою у двох турнірах

Кирилівським «карпам» на вихідних вдалося взяти участь одразу у двох різнопланових змаганнях та здобути в них абсолютну перемогу.

Спортсмени тренувалися ціле літо, без відпочинку, підвищуючи свій професійний рівень. І тому, коли випала можливість взяти участь одразу у двох змаганнях, тренери не на секунду не замислилися. В результаті команда кирилівських спортсменів стала кращою на двох різних турнірах.

Перший турнір, який відвідали кирилівські спортсмени, був Відкритий чемпіонат Волинської області, який проходив у  Луцьку 29 вересня. Команда у складі з 6 чоловік – Стас Путеньов, Олександр Віркун, Артем Галабурда, Дмитро Жерновий, Олег Олександров та Вадим Лузан показали високий рівень спортивної підготовки. Кожен спортсмен з команди провів по 2-3 блискучі поєдинки. В результаті у  кирилівських спортсмені 6 перших місць.

Отримавши блискавичну перемогу у Луцьку, команда вирушає до Києва, де 30 вересня проходив Всеукраїнський турнір з професійного карате. Варто відзначити, що це новий вид карате, де присутні повноконтактні бої.  Правила дуже схожі с хортингом, вони змішані і при поєдинку дозволяється все – бити, душити та ін. Бої були достатньо важкими, але наші спортсмени готові до всього. Вони змогли швидко зорієнтуватися та перейти на інші правила. До кожного поєдинку хлопці докладали максимум зусиль, в результаті знову 6 перших місць.

Спортсменів підготували Руслан Галигін та Віталій Головко. Велику подяку спортсмени та тренери висловлюють всій своїй команді, яка складається з небайдужих людей. Особлива подяка за фінансову підтримку Кирилівській селищній раді.

До речі, за вересень у команди сталося декілька важливих подій. По-перше,  у команди з’явився свій дипломований суддя: Анна Олександрова отримала 1 суддівську категорію. По-друге, українській федерації хортингу у південному регіоні України на чолі з віцепризедентом Русланом Галигіним доручили провести Чемпіонат України з хортингу у Запоріжжі. Адже хортинг є національним видом спорту, і з самого початку усі бойові традиції йдуть з Запорізької Січі.

Поділитися новиною в соцмережах: