Всесвітній день туризму відзначили в нашій громаді

За отриманням досвіду, обміну ідеями і проблемами активісти Зеленої садиби Атамнаю звернулися до кластеру зеленого туризму Мелітопольщини «Чарівна Таврія».

Керуюча кластером Валентина Єрмак організувала для гостей з Атманаю гарну екскурсію і знайомство з садибами: « Алея троянд», « Перлина степу», « Хутір Оленівка», « Гостини у Валентини», а також відвідування страусиної ферми та цілющих джерел у с. Терпіння. Гостинність господарів, спілкування з однодумцями, вирішення професійних питань, шанобливе ставлення до звичаїв і традицій українського села,дружня атмосфера стирала усі грані між гостями і господарями. Кожна садиба має свою унікальність і несе тепло українського села, тут можна побачити речі, які збереглися господарями з 100 річної давнини, але є й сучасні: байдарки(садиба « Перлина степу» господар Демченко В.);басейн (садиба « Оленівка хутір» господиня Романенко О.); сауна, соляна кімната ( садиба « Гостини у Валентини» господиня Єрмак В.). Море вражень, світлин і спогадів.

Велику подяку активісти Зеленої садиби висловлюють голові Кирилівської селищної ради Івану Малєєву, директору КЗ « Центр культури, дозвілля та мистецької освіти Кирилівської селищної ради» Світлані Шиян за підтримку і небайдужість до розвитку свого села.

Поділитися новиною в соцмережах: