Хто допоможе побудувати в Кирилівці водогін

Губернатор розповів про перемовини, щодо побудови кирилівського водопроводу.

На своїй сторінці у Фейсбук голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль проанонсував засідання Ради регіонального розвитку обласного рівня., яке відбудеться 28 листопада.

Він повідомив, що 12 листопада у Києві під головуванням Президента України Петра Порошенка пройшло сьоме засідання Ради регіонального розвитку. На ній Президент України Петро Порошенко доручив представникам регіональної влади розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки, обговорити їх із суспільством та ОТГ. І, в підсумку, прийняти їх на рівні громад.

— Процес розробки стратегічних програм розпочнеться вже найближчим часом. У кожному селі, громаді та районі повинні бути проаналізовані першочергові заходи, які будуть підкріплені певними рішеннями, плануванням та фінансуванням. Для того, щоб усі можновладці розуміли і могли донести до кожного, що зроблено та що планується виконати, — повідомляє Костянтин Бриль.

На Раду регіонального розвитку Запорізької області будуть запрошені керівники всіх територій, зокрема голови об’єднаних територіальних громад. А також мери міст обласного значення, народні депутати України від Запорізької області та активні інвестори, які працюють в Запорізькій області.

Костянтин Бриль також повідомив, що у розвитку громадам області допомагають окрім держави та обласної ради ще і надійні інвестори, такі як  ТОВ СП «Нібулон» та ТОВ ДТЕК. Також голова області наголосив, що зараз він, обласна та кирилівська влади працюють над пошуком інвесторів для забудови у Кирилівці повноцінного водогону.

— Нині працюємо над тим, щоб один з арабських інвесторів почав роботу в напрямку Кирилівського водогону, — пише Костянтин Бриль.

Поділитися новиною в соцмережах: