Медики громади обговорили особливості роботи новоствореного КНП.

Працівники новоутвореного комунального неприбуткового підприємства «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Кирилівської селищної ради зібралися для обговорення важливих питань.

Як повідомлялося раніше, з 1 листопада вся медицина Кирилівської ОТГ, яка раніше була підпорядкована Якимівському ЦПМСД, перейшла під керівництво комунального неприбуткового підприємства «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Кирилівської селищної ради. Збори медиків 14 листопада були ініційовані керівництвом Кирилівської селищної ради та керівництвом новоутвореного КНП.

— На початковому етапі створення нашого медичного КНП без проблем звісно не обійдеться,- наголосив селищний голова Іван Малєєв, — проте для нас є дуже важливо почути всі ваші пропозиції, питання та допомогти у вирішенні проблем на місцях у кожному населеному пункті громади.

Голова наголосив, що саме завдяки злагодженій роботі всіх медичних працівників, наша медицина вийде на високий рівень.

Директор  КНП «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Олександр Вишегородцев зазначив, що з початку роботи підприємства вже зроблено досить багато. Вчасно отримана ліцензія, всі медзаклади вже мають бланки звітності, печатки, і саме завдяки цьому вони можуть повноцінно функціонувати. Директор представив присутнім старшу медсестру Тетяну Удовицьку.

— Зараз у нас є одна важлива проблема – нам катастрофічно не вистачає лікарів, — розповів Олександр Вишегородцев, — проте ми плідно працюємо у цьому напрямку.

Сімейний лікар Сергій Кузьменко докладно розповів присутнім про всі тонкощі звітності до кінця цього року, про процедуру отримання лікарняних на даному етапі, а також наголосив що готовий до співпраці та завжди відкритий для діалогу.

В кінці зустрічі медики нашої громади розповіли про те, що в першу чергу потрібно зробити в їхніх населених пунктах для нормального функціонування медичних закладів. А також висловили своє бачення подальшої роботи КНП.

Поділитися новиною в соцмережах: