У громаді нарешті з’явилась власна медицина

Усі медичні заклади та їхні робітники підпорядкувалися Кирилівській селищній раді.

З 1 листопада вся медицина Кирилівської ОТГ, яка раніше була підпорядкована Якимівському ЦПМСД перейшла під керівництво комунального неприбуткового підприємства «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Кирилівської селищної ради.

Підприємству на баланс передані будівлі та обладнання медичних закладів Кирилівки, Охрімівки та Атманаю. Зараз у КНП «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини»  працює 38 медиків. Проте медицині Кирилівки наразі не вистачає кваліфікованого персоналу: двох сімейних лікарів-терапевтів та лікаря-педіатра.

Керівництво «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» запрошує лікарів цих спеціальностей до співробітництва, гарантуючи їм достойну зарплатню та підтримку з боку влади ОТГ.

Зараз у кирилівському КНП «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини» працює два сімейних лікаря – це Кузьменко Сергій Павлович та Сибільова Вікторія Андріївна. Керівництво КНП закликає жителів громади підписувати із ними договори. Для цього треба прийти з паспортом, кодом та телефоном в пункти надання медичної допомоги громади. Усі договори, які були укладені до того із іншими лікарями з інших населенних пунктів, будуть анульовані, а ті громадяни, які вже зареєструвалися в системі, отримають код для повторної реєстрації.

Керівництво КНП «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини» нагадує, що фінансування КНП залежить від членів нашої громади. Чим більше жителів громади укладе договори з нашими лікарями, тим більше коштів отримає комунальне некомерційне підприємство від Національної служби здоров’я України, а отже тим більше місцеві медики матимуть можливостей надавати необхідні допомогу та консультації на місцях.

Поділитися новиною в соцмережах: