Боксери-новачки показали на змаганнях достойний результат

З 25 по 26 грудня в Токмаку проходив Всеукраїнський турнір з боксу на призи міського голови.

Турнір зібрав близько 115 юних боксерів з 2005 до 2010 року народження. Вісім боксерів ДЮСШ «Азовець» взяли участь у цих змаганнях. Це Дмитро, Микола та Дем’ян Болдиреви, Іван Манухов, Максим Джулай, Іван Гостищев, Іван Кравченко та Олександр Жарик.

— На цих змаганнях хлопці показали набагато кращий результат, ніж на першому змаганні, — розповідає тренер спортсменів Андрій Щетінін. –Це було зовсім інше ведення поєдинку та краща технічна підготовка. Хлопці будуть ще рости як спортсмени, адже у них ще всі досягнення і перемоги попереду.

Микола Болдирев, наймолодший учасник турніру, показав хороший бій і посів перше місце. Максим Джулай також виборов перше місце. Золота медаль і у Івана Кравченко. У Дем’яна Болдирева друге місце.  У боксерів Олександра Жарика, Дмитра Болдирева, Івана Манухова та Івана Гостищева почесні треті місця. Всі спортсмени показали хорошу підготовку та неабияку волю до перемоги.

— Хотілося б підвести підсумки року, що минає, — зазначає Андрій Щетінін. – Цей спортивний рік приніс нашій громаді високі спортивні досягнення. Олександр Балабін став Чемпіоном України, срібним призером Чемпіонату Європи, виконав норматив кандидата в майстри спорту. Вже у іншій віковій категорії він став одним із кращих боксерів країни та діючим першим номером збірної країни. Олександр приймав участь у багатьох нелегких навчально-тренувальних зборах. Для Кирилівської громади це великі досягнення в плані боксерських результатів. У нас підростає молоде покоління боксерів, які, я сподіваюсь, покажуть високий результат та в черговий раз прославлять нашу громаду на всю Україну.

Спортсмени та тренер висловлюють подяку Кирилівській селищній раді на чолі з головою Іваном Малєєвим , директору ДЮСШ «Азовець» Артему Тельчарову за можливість проводити тренування в хороших умовах, за можливість відвідувати навчально-тренувальні збори для підготовки чемпіонів, за поїздки на різноманітні змагання, за розвиток спорту в громаді. Велика подяка всім людям, які є небайдужими до цього виду спорту.

Поділитися новиною в соцмережах: