Держгеокадастр передав ОТГ Запорізької області державну землю

Кирилівська громада отримала від держави у комунальну власність майже 7,5 тисяч гектарів земель сільськогосподарського призначення.

22 грудня, на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 №60 «Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад» по всій Україні одночасно пройшла урочиста передача сільськогосподарських земель державної власності у комунальну власність новоствореним об’єднаним територіальним громадам (ОТГ).

В рамках урядової ініціативи, у Головному управлінні Держгеокадастру у Запорізькій області відбулось чергове урочисте підписання актів приймання-передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності за межами населених пунктів у комунальну власність ОТГ. Цього разу 16 територіальних громад на Запоріжжі отримали у комунальну власність понад 76 тис. га земель державної власності поза межами населених пунктів.

Документи про передачу земель у комунальну власність Кирилівської ОТГ підписано в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області Тетяною Тітовою та першим заступником кирилівського селищного голови Мариною Логіновою.

Процес передачі земель у власність ОТГ на Запоріжжі землевпорядна служба області під керівництвом Тетяни Тітової розпочала однією з перших по Україні.

— Землевпорядна служба Запорізької області повністю та вчасно виконала поставлене перед нею завдання Уряду, забезпечивши передачу 36 новоствореним ОТГ понад 105 тис. га державних сільгоспземель. Вітаю всіх керівників цих об’єднаних територіальних громад з такою довгоочікуваною та водночас відповідальною подією в житті кожної громади, – резюмувала в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області Тетяна Тітова.

Кирилівська селищна ОТГ отримала право розпоряджатися землями сільськогосподарського призначення загальною площею 7489,41 га.

— Це дуже важлива подія для нашої молодої Кирилівської громади. Ми сподіваємось, що процес остаточної передачі державних земель сільськогосподарського призначення у власність громад у Запорізькій області триватиме плідно і у наступному році, — повідомила перший заступник кирилівського селищного голови Марина Логінова.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: