Маленькі жителі Кирилівської громади поринули у казку

В Кирилівському будинку культури №1, 23 грудня пройшла дитяча театралізована вистава «В деякому царстві».

У виставі, яку підготував дитячий театральний колектив «Мозаїка» (кер. – В. Кольчієнко), приймало участь близько 20 артистів від 4 до 10 років. У виставі брали участь дитячі танцювальні колективи «Акварель», «Фантазія», «Шахеризада», солісти Карина Самойлова, Софія Сьомченко, Соломія Сьомченко, Евгенія Бойко, дует «Мозаїка» (Іван Надьярний та Глафіра Глазун) і наймолодша артистка Єва Удодова. Ведучі вистави — Мадіна Малараджабова, Єва Удодова та Мілана Петрусенко.

Сюжет був захоплюючий та інтригуючий. На сцену виходили один за одним Баба Яга, Дід Мороз, хатинка на курячих ніжках та інші. Глядачі дарували маленьким талантам свої оплески.

А після вистави Дід Мороз та Снігуронька запросили всіх до новорічної ялинки. Діти водили хороводи навколо новорічної красуні, гралися, брали участь у конкурсах. Всіх присутніх казкові персонажі пригощали солодощами протягом всього свята.  Діти, які приймали участь у виставі, були нагороджені грамотами та солодкими подарунками.

Велику подяку керівники колективів та учасники вистави висловлюють Кирилівській селищній раді на чолі з головою Іваном Малєєвим та директору КЗ «ЦКД та МОКСРЯРЗО» Світлані Шиян за підтримку та солодкі подарунки. Подяку учасники вистави висловлюють її організатору керівнику колективу «Мозаїка» Вікторії Кольчієнко, а також костюмеру Людмилі Лапаєвій.

Поділитися новиною в соцмережах: