Оновлений Будинок культури №2 чекає на гостей 31 грудня!

Керівництво громади та дирекція БК №2 запрошують жителів Кирилівської ОТГ зустріти Новий рік у казковій атмосфері реконструйованого закладу культури.

Святкове дійство під назвою «Новорічні вогні запрошують у казку…», яке відбудеться у останній день минаючого року, 31 грудня, о 21:00 у Будинку культури №2, стане своєрідним урочистим відкриттям відремонтованого осередку культури Кирилівки.

— Кирилівка чекає своїх перших гостей на Новий рік після стількох років затишшя, повідомляє перший заступник селищного голови Марина Логінова. —  Реконструкцію ще повністю не завершено. Наступного року завершаться роботи з ремонту великого глядацького залу та невеликий об’єм робіт із благоустрою прилеглої території. Але обидва поверхи кабінетів, включаючи два класи хореографії вже давно працюють.

Підрядник встиг до Нового року виконати роботи із внутрішнього оздоблення фойє, які здійснювалися за окремим дизайнерським задумом. І результати виявилися вражаючими.

Нагадаємо, що ось так виглядав дизайнерський задум.

А ось так виглядає реконструйоване фойє.

 

Тобто дизайнери та підрядник виконали свою роботу у плідній співпраці із точністю майже у 100%.

Загальна вартість робіт з реконструкції об’єкту складає майже 8 мільйонів гривень.

— Наступного року, сподіваюсь, об’єкт повністю буде введено в експлуатацію, каже Марина Василівна. — Як на мене, це буде один з найгарніших Будинків культури в регіоні, і мабуть найгарніший серед селищних.

Поки що завершуються останні приготування, прикрашання новорічної ялинки, і оновлений, справжній Будинок культури чекає своїх перших гостей на Новий рік.

Поділитися новиною в соцмережах: