У Кирилівці відкрилася резиденція Святого Миколая

Нову святкову традицію започаткували керівництво, співробітники та вихованці Будинку культури №2.

З 8 грудня і до Різдва 7 січня у кирилівському Будинку культури №2 працюватиме святковий проект «Резиденція Святого Миколая». Започаткований проект керівництвом та колективом БК №2. У будівлі осередку культури розташована фотозона із скринькою, куди можна відправляти листи Святому Миколаю. Листи та листівки будуть вскриті та зачитані на одном з новорічних та різдвяних свят Кирилівської громади.

Окрім фотозони розпочав роботу майстер-клас для дорослих та дітей. Кожної суботи та неділі на заняттях майстер-класу педагоги БК №2 навчатимуть дітлахів, їхніх татусів та матусь виготовляти своїми руками ялинкові іграшки та новорічні прикраси.

Усі работи підуть на виставку, яка буде працювати під час різдвяних та новорічних свят.

А ще співробітники БК №2 відкривають музей «Іграшка крізь роки». Музей буде присвячений історії новорічних іграшок. Директор Будинку культури №2 Тетяна Лисенко звертається до усіх жителів громади із проханням приносити старі ялинкові іграшки та прикраси, які і стануть експонатами музею, що буде відкриватися у грудні кожного року і працювати до лютого наступного року.

Поділитися новиною в соцмережах: