У Охрімівці відкрито новий спортмайданчик

Урочисте відкриття спортивного майданчику відбулося 14 грудня. Його облаштували учні Охрімівської школи з волонтерської організації «Відкрите небо».

Новий спортмайданчик волонтерська організація облаштувала завдяки участі у соціальному проекті, який, в свою чергу, був складовою частиною Всеукраїнського проекту «План дій».

28 вересня у Києві відбувся форум » План дій». Охрімівська школа пройшла відбір і її представники відвідали форум. Так почалася історія проекту «Подаруй силу спортсмену». На зборах команда волонтерів «Відкрите небо» створила анкету  для опитування населення і визначила проблему, яка, на думку жителів Охрімівки, є найголовнішою в селі, а саме: відсутність спортивного майданчика для фітнесу.

Волонтери подали заявки на платформу з краудфандингу, за допомогою якої мали можливість звернутися до меценатів по всій Україні. Окрім цього волонтери провели платну дискотеку, обладнали невеличкий кінотеатр у селі і запросили всіх на платний перегляд фільму. Було проведено 2 солодких ярмарки та благодійний концерту за участі учнів школи та творчих колективів Охрімівки та Кирилівки.

На відкритті майданчику 14 грудня були присутні начальник відділу освіти Кирилівської селищної ради Наталя Коваль, керівник відділу спорту КЗ «Центр культури, дозвілля та мистецької освіти Кирилівської селищної ради Якимівського району Запорізької області» Роман Сердяєв, медіа-координаторка проекту  «План дій» Олена Харченко, в.о. старости Охрімівського старостинського округу Тетяна Міщенко, підприємці Олександр Біличенко та Сергій Корнєв, а також представник батьківського комітету школи Володимир Юрченко.

Після розрізання символічної стрічки хлопці та дівчата одразу ж почали випробувати тренажери на майданчику.

За період роботи над проектом волонтерам вдалося не тільки встановити 6 вуличних тренажерів для молоді, а й отримати дуже цінний досвід комунікації з людьми, розповсюдження реклами, організації масових заходів та створення металлоконструкцій. Особливо відзначилися Дмитро Корнєв, Євгенія Пєтухова, Влада Наполеон, Ярослав Панков, Владислав Корж та Марія Петренко.

Учасники акції щиро вдячні організаторам проекту «План дій», а також всім небайдужим людям, які підтримували їх та всіляко допомагали.

Поділитися новиною в соцмережах: