В Кирилівці привітали людей з особливими потребами

Представники влади громади завітали в гості до кожної такої людини із побажанням здоров'я та вдячністю за їхню активну життєву позицію.

Міжнародний день людей із інвалідністю, який припадає на 3 грудня, не є святом. Він покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей з обмеженими можливостями.

На території Кирилівської ОТГ проживає близько 120 людей з інвалідністю. Влада нашої громади завжди приділяє увагу та допомагає таким людям. В День людини з особливими потребами представники Кирилівської селищної ради, старостинських округів Атманаю та Охрімівки, відвідали усіх людей з інвалідністю, що мешкають у їхніх населених пунктах та вручили їм харчові набори, які були підготовлені комунальним підприємством «Розвиток курортної зони».

Керівництво громади висловлює велику подяку цим людям, які зазвичай, не дивлячись на свої особливості розвитку, беруть активну участь у житті та розвитку нашого краю. Мужності цих людей можна тільки позаздрити.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: